kızlar evli erkeklerden neden daha çok hoşlanıyorlar

Soru

selamlar bir haftadır buraya takılıyorum aslında evliyim ama kocamın bi gözü hep dışarıda. üstelik dikkat ettim bekar kızlar ben yanında olsam bile gizliden pas atmaya hazırlar. ya çevrede onca bekar başka erkek vardır neden onlar varken kocamla biz dikkat çekiyoruz. bazen eğlencesine internete girip çiftlerle webcamde sanal seks yapmak istiyoruz yazınca çiftler değil hep bekar kızlar yazıyor. tesadüf mü benim kafama fazla takmamdan dolayımı ben hep böyle görüyorum. yoksa gerçekten bekar kızların evli erkeklere karşı bir tutkusu mu var ?

Cevaplar ( 5 )

  1. merhaba, kızlar için şöyle bir durum var biraz, tabi hepsi için geçerli değil. evli erkek evlendiyse başarılı biridir deneyimli biridir, toy gençlerden farklıdır, kadını nasıl mutlu edeceğini daha iyi bilir. bunların yanında biraz da kıskançlık ve elde etme hırsı eklenebilir. bu durumlar evli erkekleri hedeflerine almalarına sebep olabilir. aklımıza gelen olasılıkları yazmaya çalıştık. belki durum çok başka olabilir, varsa yine fikirleri olan başkaları da yorumlarlarsa bizde farklı bakış açılarını görmüş oluruz.

  2. öyle birşey mi varmış bance bayan fazla kıskanç

  3. Evli erkek deneyimlidir 🙂 Cok gülüyorum buna o halde neden evlilerin karilari aldatiyor baskasiyla hemde kocasina yapmadigi seyleri sevgilisine sunuyor hic tereddutsuz. Bir cok evli kadinla muhabbet ettm vede bazilaryla da cinsellikde yasadim. Cogu kocasinin gir cik bitti git yat dan baska birsey bilmedigini söylüyordu yada malum penis boyu meselesi yada erken bosalma sebepler belli. Bu yuzden neden o degil evli olana güveniyorlar nslsa başıma is cikarmaz mantigi var bekar kizlarda bundan dolayi evliyle olan daha cok. Tabi bazisi da karısını kiskaniyor bnmle olsun diyor ayartıyor.

  4. hiç sanmıyorum. bunlar libido meselesi. evli ya da bekarlıkla alakası yok. tabi kimi kadınlar mutlu çiftleri kıskanıp yuva yıkmak isteyebilir. o da ayrı mesele.

  5. evli erkek tecrübe sahibidir kadından anlar. bayan arkadaşınız dan aldığımız sırlar sizi evli erkeğe yönlendirebilir. atasözü : kocanı evli erkekten seç

Bir cevap bırakın