memeden sıvı gelmesi akıntı olması

Soru

sitedeki arkadaşlara selamlar. eşim seks esnasında memelerimi emiyor uçlarını ısırıyor. çok güzel bunlar deyip elle sıkıp yoğuruyor. benimde hoşuma gidiyor. yalnız gün içinde göğüs ucundan sıvı geliyor sütyenim ıslanıyor. sıvı gelmesi akıntı olması normal bir durum mı ? yoksa bir hastalığın habercisi olabilir mi ? eskiden böyle bir sorun yaşamadım eşim emdiği için olmuş olma ihtimali var mı ? son olarak doktora gitmeli miyim ? malum meme kanseri falan diyorlar ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  belki zevk için gelen bir sıvıdır. bunu sitemizdeki hanımlar daha iyi cevaplandıracaklardır. onun dışında bu işten canınız çok yanıyorsa ona belirtin.

 2. 4

  akıntının iki memeden, çok kanaldan gelmesi, yağlı ve süte benziyor olması meme kanseri dışında hormonal veya psikosomatik nedenlere işaret edebilmektedir. ancak tek memeden kanlı ya da açık renkte bir akıntı varsa bu altta yatan muhtemel erken evre meme kanserini belirtisi olabilmektedir.

 3. 3

  olasılıkları değerlendirmek her ihtimale karşı tedbir almak lazım. sahsen ben akıntının sebebini eşinizin yoğun şekilde meme uçlarını uyarması olduğunu düşünüyorum. temiz veya beyazımsı ise sorun yoktur. yalnız eşinizle bu tip emmeli fantazileri çok yapmayın. kendinizi tetikliyorsunuz, vücudunuz bebek emzirdiğini düşünüyor ve süt üretimi için kendini aktifleştiriyor. lakin gerekli hormonlar olmadan süt üretilemez bu durumda sizin dediğiniz tanımsız akıntı gibi sıvı gelmesi durumu oluşur.

 4. 6

  @love-burcu durumu iyi açıklamış, ama siz yine de içiniz rahat olsun diye bir doktora görünün

 5. 5

  kanser felan değildir herhalde de bi jinekoloğa git bence, kan testlerine vs. gir yani

Bir cevap bırakın