zevk için bir eşyaya boşalmak ve akıntı gelmesi

Soru

Zevk icin bir cisme sürtünerek boşalmak ve akıntı gelmesi kızlığı bozarmı, eskidende böyle olmuştu ve de kız oldugumuzu fiziksel olarak anlayabilirmiyiz, Detay anlattığım gibi bu konuda beni bilgilendirirmisiniz endişeleniyorum bir erkekle iliskim olmadi ama böyle bosalmalar oluyor nedense beyaz bir sıvı geliyor bilmiyorum ne yapacagımi

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  Slm sivi gelmesi sizin ergelik cağı olabilir sürtünme yoluyla kızlık bozulmaz. Tabi vajinasına bir cisim girmemisse

 2. 4

  sürtünme bayanların en zevk aldığı şeylerden biridir bende yumuşak birşeye sürtünmeyi seviyorum tabi nadiren yapıyorum çünkü çok sık yaparsam her gece yapmak istiyorum

 3. 3

  merhaba, cinsel isteğin olduğu zamanlarda vajinal sulanma ve akıntı olması normaldir. bazen hiç bir cinsel eylemde bulunmasanız da yine akıntı olabilir. sürtünme çok sert olmadığı vajina içine girmediği sürece kızlığa zarar vermez. kişi kendisi fiziksel olarak anlayabilir ancak bunun için eğitim almış olması gerekir. bu sebeple sizin görerek kolayca anlamanız mümkün olmayabilir. bunun için tercihen doktora danışılması daha mantıklı olur.

 4. 4

  Guzel iste devam et

 5. 2

  bazı kadınlar, aynı erkekler gibi kendi kendilerine cinsel birikme sonucu orgazm olabilirler. kendi kendine akıntı gelmesi normal, tabi mantar yada bir enfeksiyon gibi hastalık yoksa.

 6. 2

  Vajinandan sıvı gelmesi zevk aldığını gösterir. Cisme sürterken içine girmemesine dikkat et. İçine girerse kızlığın bozulur.

Bir cevap bırakın