kocam sevişirken ısırmayı çok seviyor

Soru

merhaba eşimle severek evlendik cinsel hayatımız ve duygusal boyutta her şey iyi gidiyor fakat eşim sevişirken ısırmayı ve gıdıklamayı çok seviyor. meme uçlarım gün içerisinde sızlıyor ısırılmak benimde hoşuma gidiyor fakat vücudumda bazen küçük morluk oluyor bunun olmasını nasıl önlerim

Cevaplar ( 8 )

 1. 5

  karı-koca fantezi dünyanız ısırmak ve ısırılmaktan zevk almak

 2. 2

  ısırmak ne ya, kocanız cinselliği yanlış anlamış galiba. morarma olması normal yani ısırmanın dozu fazla kaçıyor demek ki, olur olur biraz heyecan olsun diye eşiniz kendini fazla kaptırıyor. bu konuda onunla konuşun bu kadar sert davranmasın.

 3. 5

  bu konuda yanlız değilsiniz benim kocamda ısırmayı seviyor hem de popodan 🙂

 4. 4

  merhaba, bazı kişiler daha yumuşak soft davranışlardan yada dokunuşlardan hoşlanırken aksine bazı kişilerse daha sert ısırılan şaplak atılan hırpalanan hareket ve tavırlardan haz alabiliyor. bu durumda asıl mesele her iki kişinin de bundan ortak haz alabiliyor olması. eğer eşiniz bunları yapmayı seviyorsa, karşısında sizde budan keyif alıyor yada sizi rahatsız etmiyorsa bu durumda sorun yoktur. tabi aksiyon sırasında bazen bunun ölçüsü kaçıp anlık küçük aşırılıklar ortaya çıkabilir. küçük ısırıklar yaparken bir an şehvetle fazla kaçabilir. bu durumda morarmalar olması normal. en iyi çözüm eşinizin bu eylemleri yaparken biraz daha kontrollü davranmaya çaba göstermesidir. yoksa morlukları kapatamaya geçirme çalışmak anlamsız olur.

 5. 5

  azıcık ısırmalı fantaziler daha heyecan verici oluyor tabi fazlası zarar. can yakıyorsa ölçü kaçmış demektir. eşiniz biraz daha nazik davranırsa sorun çözülmüş olur.

 6. 5

  hayatım sende hiç işi bilmiyorsun, al bitane ağızlık tak, rahat et 🙂 huhu beyler o ısırdığınız dişlediğiniz şeyerin bir canı var acıyor haberiniz olsun, narin davranmanızda fayda var.

 7. 3

  hadi popo neyse de memeyi ısırmak çok kötü. kimi insan sadece kendi zevkinin peşinde. meme en fazla 1 dk olacak şekilde emilir. hatta kimi erkeklere de kadınlar yapar.

Bir cevap bırakın