hoşlandığın birinde mutlaka olması gerekir dediğin özellik nedir

Soru

merhaba 27 yaşında bir bayanım. bir erkek gördüğümde ilk baktığım yer elleri ve dişleri. bana göre eğer erkeğin elleri bakımlı dişleri temiz ise o erkek ilgi alanıma giriyor. bunlar yoksa ne kadar yakışıklı olsa benim için değersizleşiyor. sizin böyle kendinizde belirleyici gördüğünüz kriter var mı, bir erkekte hatta biraz daha genişletelim bi kadında bunlar olursa hoşuma gider bu olursa hiç hoşuma gitmez dediğiniz neler var ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  kadın yada erkek fark etmez, sigara içmemesi benim için en önemli kriter. ne kadar yakışıklıda olsa küllük gibi kokan itici biriyle işim olmaz. erkekse ten kokusunu duymak isterim, izmarit kokusunu değil.

 2. 13

  bir insan kadın yada erkek farketmeksizin bakımlı ve temiz olmalı. sizin dediğiniz gibi bende bir kişide elleri, tırnakları ve dişleri ile göze çarpan yerlerdir. bir erkekte diğer baktığım şey çok sıkı kıayfet giymesi hoşuma gitmiyor. tabi sakallı olması güzel fakat onunda görüntüsü önemli

 3. 5

  sanırım benim içnide sigara içmemesi öncelikli, devamında görselden çok dürüstlüğü ve saygısı ilgimi çeker. yılışık ve laubali davranması benimi için tahammül edilemez bir şey.

 4. 6

  temizlik, sadakat, dolgun vücut, cinsellik özürlü olmayan, libidosu yüksek ve hayatı birazda akışına bırakan:)

Bir cevap bırakın