kocam anal seks istiyor reddedince de gizlice yapmaya çalışıyor

Soru

mrb, ben 2 aydır evliyim ve kocam sürekli anal seks yapmak istiyor. reddettiğimde gece popoma bir şey değdiğini hissedip uyanıyorum ama hala devam ediyor, yapmaya çalışıyor ne yapmalıyım ?

Cevaplar ( 6 )

  1. durum aslında çok trajik ama özür dilerim benim gülesim geldi, gece uyurken anal yapmaya çalışması çok aptalca. sanki kadın uyuyacak hiç fark etmeyecek, adam rahat rahat anal yapacak öyle sanıyor galiba. kusura bakmayında kiminle evlendiniz böyle, bir koca eşine bunu mu yapar. sevdiği eşim dediği insana istemediği bir şeyi yaptırmak için elinden geleni mi yapar. yazık yanı daha evlenmeden evlilik bitmiş gibi bir şey olmuş. adam eskort almış gibi davranıyor. nerde kaldı saygı nerde kaldı sevgi. kimi eşi için böbreğini veriyor, kimide işte böyle gece uyutup zorla ırzına geçmeye çalışıyor. yazık yazık, bayanlar okusun, kiminle evlendiğini iyi bilsinler, evlencekleri insanı her konuda iyi tanısınlar. ne yapmalıyım sorusunun en kısa cevabı boşan demek olurdu. şimdi adama söylesen zaten anlamıyor, elinde sonunda ısrarını başa çıkaracak istediğini alacak sende buna göz yumacaksın. eğer sözden anlıyorsa ne ala, anlaşır güzel güzel geçinir yaşarsınız. sözden anlamıyorsa egost ise hayatını işkenceye çevirecek. anlayacağın biz ne desek anlamsız, mesele sende bitiyor. kendi yolunu kendin seçeceksin.

  2. adam arka kapıdan girmek için çıldırıyor desene. ne anal aşkıymış. yani açıkça istemediğini söylediğin halde çok istekli görünüyor. en azından şunu düşünebilirsin adam kalçalarını çok beğeniyor.

  3. hevesse geçer ama değilse mutlaka yapmak için sizi çok yıpratacak. kazanan o olacak gibi 🙂

  4. yazılanlar arasında en doğru ve katıldığım yorum @extory_3131 yazdıkları. sonuçta 2 insan evlenirken, bir biri için sözler veriyor, her ne şartta olursa olsun bir birini destekleyeceğini söylüyor. birinin diğerine istemediği bir şeyi yaptırmak için zorlaması ve onu buna mecbur bırakması ne kadar ahlaki ve doğrudur ? insan sevdiğine bunu mu yapar ? muhtemelen gerçekten sevdiğine yapmaz, sevse onu gözünden bile sakınır. buradaki durumdan ortada gerçek bir sevgi olmadığını, iki kişinin laf olsun diye evlendiğini anlıyoruz. cinsel uyumda zaten yok. bir birinizi tanımadan niye evlendiniz o zaman ? kadın erkek fark etmez, karşındakinin kötü huylarını evlendikten sonra görmeye başlıyorsan o insanı hiç tanımadan evlenmişsin demektir. açıkçası yanlış yapılmış bir evlilik olarak değerlendiririm.

  5. bence yalatmayı deneyebilirsin kim bilir belki sen de zevk alırsın…

  6. anlamasının en güzel yolu sizde ona göre uçuk bi fantezi bulun ve bunu yapmak istiyorum deyin zaten istemiyorum saçmalama falan dicektir, siz de zorlayın ve empati yapmasını sağlayın

Bir cevap bırakın