kızlar yakışıklı bir erkeğin penisi ve testisleri hakkında kız arkadaşlarınızla konuştuğunuz oluyor mu

Soru

kızlar işim gereği pek çok erkekle aynı ortamı paylaşmak zorunda kalıyorum. Muhabbetlerimiz genelde kadınların dar tayt giyip vajinalarını göstermeleri, memelerinin büyüklüğü küçüklüğü, bahsi geçen kızın kaç santim penis istediği gibi pek çok konuyu her gün konuşur fikir alışverişi yapıyoruz. Sizde bizim gibi erkelerin penisleri ve testisleriyle ilgili konuşuyor musunuz?

Cevaplar ( 3 )

  1. tabi bazen oluyor, genelde spor salonunda falan boş konuştuğumuz durumlar çıkıyor. aksine bizde diyalog şöyle gelişiyor, of of oğlana bak parlak kaslı tam vitrin mankeni gibi ama aşağıya şortuna bakıyoruz orda içeride birşey yok. nedense kaslı erkeklerde küçük penis çıkıyor. kız arkadaşım niye öyle oluyor biliyormusun, tüm penisi küçük erkekler kendini beğendirmek için eskiği kaparmak için spora gidip kas yapıyorlar diyor. tabi huhu yakışıklı indir şortunuda görelim varmı yokmu diyemediğimiz için kendimizce boş muhabbetten öteye birşey olmuyor.

  2. çok eski çalıştığım şirkette sapık bir kız arkadşaım vardı, bildiğin kız azgındı, oğlanların poposuna falan ellerdi gelip geçerken. ay aslında öyle yılışık tipleri hiç sevmem ama acayip komikti. herkesin penisine poposuna kıyafetine takılırdı. bunda iş yok, bunun alet porsümüştür, bunu karısı çok sömürmüş kurutmuş, bunun sevgilisi yok çadır kurup geziyor, bu yumurta gibi oğlan popoya bak benimkinden güzel, bu ağır abi taşşaa bak bi kilo vardır 🙂 cidden hep böyle ölçüsüz lafları vardı. ya kız bence birazda psikoloıjik olarak sorunluydu. böyle şeyler konuşmak için biraz sorunlu olmak lazım, normal değildi yani.

  3. benim sevgilimin de büyük penisi. ben sevgili olduktan 10 gün sonra yakınlaşınca önce hissettim sonra tuttum ertesi günü de gördüm görünce inanamadım hiç görmemiştim penis daha önce çok şaşırdım. sevgilimin büyük olduğu içinde normal giyinikken her giydiği giysi de belli oluyor kuzenim ve bir de yakın arkadaşım farkedip sordular büyük mü diye

Bir cevap bırakın