kocam anal seks istiyor sapıttı

Soru

merhaba, evleneli 2 yıl oldu, eskiden eşim daha edepli davranırdı. şimdi telefondan kadın resimlerine bakıyor ayıp şeyler izliyor. arkadan yapmak istiyormuş bunu söyledi bana. bende tabi kabul etmedim. bana ters asla böyle bir şey yapmam dedim ısrar ediyor. söylemenden bile hoşlanmıyorum dedim açıkça uyardım. sonrasında yine ilişki yaşarken bana söylemeden zorla arkadan girmeye çalıştı canımı acıttı çok sinirlendim ilişkiyi bıraktım. kesinlikle böyle bir şeyi onaylamadığımı üstüne basa basa söyledim, su sorun ise senin için boşanalım, istediğin gibi biri ile evlen dedim. yok arkam çok kıymetliymiş, elalemin karısı bilmem ne yapıyormuş. 10 gündür konuşmuyoruz niye böyle yapıyor beni üzüyor anlamıyorum ?

Cevaplar ( 4 )

  1. cinsellikte her şey karşılıklı rıza ile olur. ne yaparsanız yapın karşıdaki kişininde rızası varsa bunu istiyorsa ancak bu şekilde cinsellik yaşanabilir. baskı yaparak zorla ısrarla tehditle hile ile cinsellik olmaz. bu şekilde cinsellik yaşamak mümkün değil, zaten yaşansada bu cinsellik değil tecavüz olur. eşinizin bunu çok iyi anlaması lazım. bir insan istemiyorsa tepki gösteriyorsa gerçekten istemiyordur. bu durumda haliyle eşiniz ısrarcı olursa boşlanma talebiniz haklı bir sebep olur.

  2. anal seksin erkeklere çekici geldiği kesin. ancak sizin bu kadar kesin dille reddetmenize rağmen üstelemesi çok sıkıntılı. çünkü bir kez evet diyip yaptığınızda daha bir çok talep gelecektir. tarz bunu gösteriyor. en kötüsü de başkalarının eşlerini ortaya sürüp sizi kıyaslaması olmuş. üzüldüm adınıza.

  3. analseks pek de tercih edilecek bir seks değil. bilhassa kadın için daha zararlıdır. hem dinen hem sıhhen zararlı olduğunu anlat ona @sedaa hanım. ısrar ederse boşan.çünkü mahkeme bildiğim kadarıyla bu gerekçeyi haklı sayıyor. ona de ki sadece arkamı öpebilirsin ama makat namı diğer dübüre birşey sokmak yasak. insanın arkası önü gibi değil.önden temizliğe dikkat edilerek yapılan oral seks bile riski olabiliyorken analseksi düşünemiyorum bile. ona anüsün vajina gibi olmadığını anlatın. zevk mevk diye diretirse hatta zorla yaparsa böyle insanı boşa zira bu tip fantezilerin arkası da gelir @sedaa hanım.

Bir cevap bırakın