crossdresser erkekler bayanlar gibi makyajlı ve kılsız olmak zorunda mı

Soru

merhaba sitenizde gezinirken crossdresser erkekler ile ilgili sorular ilgimi çekti benimde sosyal medyada takip ettiğim bazı fenomenler var fakat ben crossdresser giyinen erkeklerde erkeklikle ilgili şeyler görmek istiyorum öyle epilasyon yaptırmış olanlardan ziyade daha doğal olanlar ilgimi çekiyor benim düşünceme göre makyajlı ve bayandan ayırt edemediğim crossdresserler bana bayan tadı veriyor. lütfen yorum yazacak arkadaşlardan kesinlikle saygı çerçevesinde yorumlar bekliyorum teşekkür ederim ilginize cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    Crossdresser dediğiniz olay sadece erkek cinsine özel bir durum değildir. Cinsiyete ait bireyin, karşı cinsiyete ait kıyafetlerin benzeri kıyafetler giyinmesidir. Kişi kendini nasıl rahat hissediyor, konu biraz da buna geliyor. Kişi makyaj yapmak istiyorsa yapar ya da kıyafetlerin seçiminde de aynı konu vardır. Belki bahsettiğiniz insanlar homoseksüel akımını benimsemiştir. Belki takip ettiğiniz insanlar transeksüeldir. Kısaca kişinin rahatı ve istekleri bunu belirler, beğenenin zevki de hoşlantı katsayısını belirler.

  2. 6

    merhaba, bizde kısaca cd yazmayı tercih ediyoruz kolay oluyor. cd olayı geniş bir kavram herkese göre farklı yorumlanıp uygulanabilir. sizin dediğiniz gibi tam banyansı görüntü elde etmek isteyenler, bir tarafta buna karşı çıkıp tam olarak bayana benziyorsa bayandan ne farkı var, hem erkeksi hem bayan gibi görünmeli ki daha çekici olsun diye düşünenler var. hepsi kişilerin tercihinin farklı olmasından kaynaklanır. meşhur söz zevkler ve renkler tartışılmaz, bu durumu en iyi şekilde özetler. fark etmez daha çok ilginizi çeken hoşlandığınız şeylere yönelmeniz sizi mutlu ediyorsa başkalarını rahatsız etmez. herkes kendi dünyasını yaşıyor. ama şunun analizini yapıp söyleyebiliriz ki, sizin gibi düşünenler çok daha fazla oranda, yani erkeksi bayan görüntüsü daha çok beğeniliyor. bayandan farksız yada çok yakın görüntü çok az kişi tarafından tercih ediliyor. bu tercihi de yapanlar daha çok transeksüellik eğilimi ve geçişinde olan kişiler oluyor.

  3. 4

    kendiniz nasıl keyifli hissediyorsanız öyle yapın kıl tüy makyaj hiç önemli değil

Bir cevap bırakın