kızlar dar tayt giymek azdırırmı zevk verirmi

Soru

böyle birşeyi sormaya biraz utamıyorum ama garip bir durum yaşıyorum. elit bir kozmetik firmasında işe başladım, tüm kızlar dönemlik değişen tek tip kıyafet kullanıyoruz, bunlardan biride tayt. yalnız olay burada başlıyor gün içinde ben tayt ile gezinirken huylanıyorum, sanki vajinamı üstten biri okşuyormuş gibi hissediyorum. akşam eve geldiğimde vajinam çok yoğun şekilde sulanmış ıslanmış affedersiniz ama beyaz beyaz olmuş oluyor. kimi zaman çamaşırımı iyice ıslatıyor, bu olmasın diye en ince pedlerden kullanıyorum. niye böyle oluyor daha önce hayatımda hiç tayt kullanmadım, şimdi niye böyle garip hissediyorum, tayt giymek zevkmi veriyor bana ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 1

  merhaba, aslında bu bir rahatsızlık yada sorun değil. bu güne kadar çok fazla tayt benzeri dar kıyafet kullanmadıysanız, hele ki birde cinsel olarak çok fazla tatmin olmuyorsanız yoğun bir birikim oluyorsa böyle hallere düşmeniz olası. teknik olarak söyle bir açıklama getirilebilir, tayt yapısı gereği vücuda dar ve fit oturduğu için vajinal bölgeyi de sıkıştırıp baskı yapar. sizde hareket ettikçe bu baskı sayesinde dokunuluyormuş okşanıyormuş hissine kapılır ve bundan istemsiz şekilde tahrik olursunuz. haliyle uzun süre buna maruz kalmak gün sonunda hayli bir vajinal sulanmaya sebep olabilir. illa herkeste bu şekilde olmaz bazı kişilerde vajinal bölge aşırı hassas olabilir. sizde muhtemelen bu tip bir durumla karşı karsıyasınız. zamanla alışırsınız, belki biraz daha geniş olan aşırı sıkı olmayan kıyafetleri tercih edebilirsiniz, birde bazı kıyafetlerin dikiminde kusur yada farklılık olabiliyor, yine başka farklı dikim bir kıyafet giydiğinizde bu durum yaşanmayabilir.

 2. 2

  Çok dar olduğundan taytın vajinana baskı yapıp zevke getiriyor ondan taytla böyle boşalıyorsun

 3. 5

  aynene tayt dar olduğu için vajinaya fazla baskı yapıyor bu durumu vücudunuz cinsel uyarım olarak algılayıp tahrik oluyorsunuz sonra tabi vajinal sulanma falan yaşıyorsunuz. bence taytın dikiminde kusur var ağ kısmında kesim yapılırken anatomik yapıya dikkat edilmemiş rahatsız edici şekilde dikilmiş. aynı model aynı renk farklı bir yerden başka tayt alın.

 4. 3

  Aynı etkiyi bizde de yapıyo dersem yalan olmaz sanırm :)) görmek bile yapıyorsa giyeni hayli hayli yapar..

Bir cevap bırakın