kadın iç çamaşırınlarının tam ortasında neden fiyonk var

Soru

merhaba bayan iç çamaşırlarında sütyen ve külotların tam ortasında kurdela oluyor ve ben buna çok sinir oluyorum aldığım zaman sinir olup kesiyorum fakat eşim bu duruma biraz kızıyor sizce ne yapmalıyım benim gibi düşünen var mı, bir tek ben mi bazı şeylere sinir oluyorum?

Cevaplar ( 7 )

 1. 5

  Ama ne yazıkki vajinayın üst ortasındada kelebek gibi kurdele var takma kafana süs yapıyorlar

 2. 5

  aaaa niye kesiyorsun ki asıl işin amacı o çekici ve seksi göstermek öteki türlü sade dümdüz birşeye dönüşüyor

 3. 2

  nedir bu fiyonk düşmanlığı varsın olsun kıyafeti hareketlendirsin boş kalmasın dekor olsun diye konmuştur 🙂

 4. 7

  hediye paketi yaparsın güzel görünsün diye kurdela takarsın daha şık görünür havalı olur onun gibi düşünün sadece o fiyonk sadece iç çamaşırlarında değil eşofmanlarda ipide fiyonk gibi bağlıyoruz

 5. 1

  hayatım kullan gitsin bunlara takılma, erkekler seviyor böyle şeyleri, zaten üzerinde böyle dekorlar varsa o çamaşırlar daha çok erotik gruptadır. kıyafetler üzerinde benimde bazı sevmediğim saçma şeyler var ama genelde bu kıyafetler günlük rahat kullanım için değil özel zamanlarda tercih edilecek olanlardır. yani giyersin kocana sevgiline partnerine gösterir şovunu yapar, işin bitince çıkarırsın. birazda bir nevi moda trendi gibi oldu her imalatçı güzel görünsün diye sadece fiyonk değil bu tip dekoratif şeyler dikiyor.

 6. 10

  Bokser giy yada beyaz don giy napacaksin kurdeleyi neyi

 7. 2

  selam, tekstil sektörünün en büyük kozu farklılık ve yeniliktir. haliyle her dönem üretilen milyonlarca tasarım içinde sürekli yenilik yapmak zordur. bir öncekinden farklı olması için sınırlı maliyete sahip ufak nüanslar yapılmaya çalışılır. sonuç sizin dediğini gibi aynı kıyafete farklı, fiyonk, zımba, kurdele, şerit, püskül, desen gibi şeyler eklenir. çokta dert etmeyin, kafaya takacak stres olacak bir durum değil. ister keser ister görmezden gelip öyle kullanırsınız. kıyafetlerle savaşmayı bırakın, enerjinizi daha güzel şeylere harcayın.

Bir cevap bırakın