tayt giyen erkekler gay mı

Soru

istanbul’dan yaşıyorum sabahları spora çıkıyorum, sürekli benim gibi spor yapan erkeklerle karşılaşıyorum. ne alaka diyeceksiniz ama çoğu erkek geniş yada bol eşofman, hatta short gibi şeyler giyiyorlar bakıyorum sakallı maskülen tipler. birde kadınlar gibi dar tayt giyenler var, güzüne bakıyorum yakışıklı, parlak, traşlı, tatlı aromalı parfüm kokusu, koşması yürümesi hareketleri hafif kadınsı gibi geliyor. öyle olunca bunlar gay galiba diye düşünüyorum, söyle bi arkadan bakıyorum popo çıkmış üstelik benden bile güzel popoya sahip. sanki bilinçli olarak tayt giyilmiş, popo sergilemek için resmen diye düşünüyorum. epey de var bu tip erkelerden. aklıma hep aynı soru, bunlar gay mı ? yoksa rahatlık deyip de keyfe keder tayt giyip çıkıyorlar ? cidden hangisi ?

Cevaplar ( 5 )

  1. çoğu sporcu ürünü zaten tayt gibi değil mi, her böyle giyinen gay olacaksa vay erkeklerin haline. ne bileyim tabi belki aralarında gay olanlar yok değil vardır ama sizin düşündüğünüz kadar değil. aslında erkek adam içinde böyle sıkı dar şeyler pek iyi değil ama işte firmalar tutturmuşlar bi kere marka diye ne verseler giyiyoruz. bu ne lan karı gibi dese almasa bizim adamlar, hiç bir firma satamayınca mecbur daha kaliteli ve anatomiye uygun şeyler üretir ama maalesef, erkekler olarak bizde iradesizlik gayet bol.

  2. spor yaparken canınız sıkılıyor galiba, kafa boş durmuyor, o gay mı, bu lez mi, şu trans mı ? merak ediyorum spora çıktığın üzergahta, hiç kaç ağaç var saydın mı ? kuşları gördün mü ? kaç çeşit çiçek var fark ettin mi ? yerdeki karıncalar gözüne çarptı mı ? üstlerine basmamak için özen gösterdin mi ? zaten sosyal medya bağımlılığının özünde de bu var, kendini bırakıp başkalarını irdelemek. git sporunu yap, nafesini aç, eve gelince duşunu al, çayını iç. bırak ruhunu rahatlasın, kendi hayatına bak, hayatımı nasıl daha mutlu huzurlu yaparım diye bak. değişin artık, uyanın artık, onu bunu bırakın, kendinize bakın.

  3. öyle kesin bir kanı yok, illa gay olduğunu belli edecek diye koşul yok. nice gaylar var gizli. adama bakıyorsun sakallı falan sert mizaçlı tavırlar ağır abi konuşsan tırsarsın, geçekte bilmezsin adam gizli gaydır. yada tersi bakıyorsun metroseksüel bakımlı traşlı light erkek aha bu gay diye düşünürsün, adam aklının almayacağı kadar erkek çıkar.

  4. herkesin hormonal dengesi kendi cinsi kadar olmayabiliyor. zaten kendi cinsi normlarında olsa herkes gibi davranırdı. büyük ihtimal bir farklılık var ama dediğin yönde mi bilmek için gidip sorman lazım, gay mısın diye. 🙂

  5. ne alakası var ya şimdi benim sevgilim daha baskın dominant beni yönlendiren yöneten bir karakter. ben cinsiyetim bir erkek olarak sevgilimin istediği her şeyi her zaman giydim giyerim bugün tayt yarına tanga jartiyer vs.

Bir cevap bırakın