kilotsuz tayt giyince zevk suyu neden akar

Soru

İyi günler benim sorum arkadaşım sürekli taytları külotsuz giyiyor. rahat olduğunu hoşuna gittiğini söylüyor. bende birkaç defa giydim ama taytın bacak arası ıslanıyor. yürürken sürekli vajinam tayta sürtünüyor huylanıyorum. haliyle zevk suyum akıyor tayt ıslanıyor. seks yada cinsellik düşünmüyorum yapmıyorum falan ama yine de oluyor. arkadaşımda hiç böyle olmuyormuş. sen çok azgınsın diyor bana ama değilim. böyle sulanma olması normal mi. sokakta böyle başka giyen bayanları da görüyorum onlarda da hiç sulanma yok. bende ne sorun olabilir. ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 6

  Sürtünme yapıyor ondan olabilir taytı külotsuz giyiniyorsun demek 😋

 2. 4

  Benimde sana bir soeum olacak. Vajina dudaklarınızın belli olmasi ve oranızın süzülmesinden rahatsız olmuyormusunuz? Gercek anlamda merak ettigim icin soruyorum ben olsam sanirim rahatsiz olur giyinemezdim☺

 3. 4

  muhtemelen aldığın taytın kesimi yanlış fazlaca araya kaçıyor ve sürtünmeye sebep oluyor. vücuduna uygun doğru model seçersen sorun yaşamazsın tayt deyip geçme bir birine benzesede modeller ve kesimler çok fark ediyor.

 4. 6

  Tayt ve kilotsuz kusura bakma ama ben okurken bile heryerimden sularım aktı bırakta seninkide aksın.

 5. 2

  Sürtünmeden dolayi sizi zevke getiriyordur ama sizin pek haberiniz olmuyordur

 6. 3

  Cesarat isteyen birşey sulama kanalı açık kalırsa yapacak bişey olmaz

 7. 3

  Bundan zevk almıyor musunuz, erkeklerin haklı bakışları sizi rahatsız etmez mi merak ettim doğrusu

 8. 8

  vajinanıza surtünce nasıl bir hiss veriyor merak ettim sadece

 9. 5

  her gün onlarca taytlı kadın görüyorum ve altta iç çamaşırı olmadığı besbelli çünkü vajinasının dudakları olduğu gibi belli oluyor ama kadın ne bakıyon diye tersler diye kaçamaklarla bakabiliyorum acaba o tür giyinen kadınlar bakılmaktan hoşlanırmı doya doya bakmalımıyım..

 10. 4

  bence erkeklerin bakışlarından dolayı sizde oluyor ya da erkeklerin baktığını göremeseniz de öyle hissediyorsunuz.

Bir cevap bırakın