tanga giyinen erkek gay olabilirmi

Soru

selamlar, birlikte kaldığımız ev arkadaşım çamaşır olarak tanga gibi şeyler giyiyor. yalnız baktım bayan tangası değil erkek tangası. kanka ne ayak olum bu dedim çok rahat kullanışlı diyor. sözde eskiden sevgilisi şaka amaçlı bir tane hediye etmiş oda meraktan kullanmış çok beğenmiş rahatlığını şimdi başka modellerde almış kullanıyormuş. doğru diyor mu yoksa gizlenmek için böyle bir şey uyduruyor mu, arkadaşım gizli gay olabilir mi ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 5

  çok seksi oluyor, bence de çok yakışıyor, günlük giyen bir sürü kişi var, birşey giymekle gay trans falan olunmuyor. arkadaşınız rahat diyorsa ona rahat gelmiş olabilir yani.

 2. 3

  arkadaşınıza da niye tanga giyiyormuş boxer kalmamışmı piyasada 🙂

 3. 7

  internette böyle erkek ürünlerinin yoğunluğu ve satışı çok arttı. eskiden 5 yıl önce falan hiç böyle şeyler bulunmazken bu gün en basit bilndik sitelerde bile erkek tangası, erkek jartiyer, erkek vücut çorabı, erkek külolu çorabı, erkek body, erkek fantazi gecelik, erkek saten takımlar ve değişik türde ilgi çekici erkek ürünü bulunmakta. bunların bazıları fantazi amaçlı bazıları içi günlük kullanım için tercih edilebilir. kimisi boxer sevdiği gibi kimisi slip külot sever yada tanga belki g-string tercih edebilir, hatta jockstrap bile kullanan çok erkek var. hoşuna gidiyorsa rahat geliyorsa onun bileceği şey, keyfi bilir gay olduğunu göstermez yani.

 4. 3

  Arkadasinla fake bir hesapdan yazis anlarsın ne olduğunu …..

 5. 2

  yine mi bilmen ne giyerse bilmem ne olur sorusu. her boxer kot pantolon tişört giyen hertero mu olur, olmayabilir diyorsan aynı durum senin sorun içinde geçerli. arkadaşın ne isterse onu giysin. gaymış, düşmüş poposunu kırmış boşver 🙂 arkadaşın sağlam adamsa tercihi neymiş salla. hatta bir tane tanga sende giy dene bakalım rahatmı değilmi, bir şey oluyor musun bir bak 🙂

 6. 2

  merhaba, sağlık açısından doğru ve rahat kıyafetler kullandığı sürece ne giydiği kişinin kendi keyfine kalmış. ister mayo ile gezer ister tanga ile o kişiye kalmış, üstelik giydikleri şeyler kişinin tercihini yansıtmaz. illa bir sıfat isim koyma çabasından uzak durmak gerekli.

 7. 5

  tanga pekte yakışmış, bence rahat bırakın yumurta gibi oğlana ne yakışmaz 🙂

 8. 4

  zaman zaman bende kullanıyorum. gerçekten çok rahat ve konforlu. tavsiye edebilirim.

 9. 2

  bı erkege yakıstırmıyorum ama tercıh meselesı gercekten nesı rahat mesela sureklı arada olması mı

 10. 3

  Hayır bunun gaylıkla alakası yok ki bende giyiyorum gayet rahat ve güzel olıyor

Bir cevap bırakın