cinsel ilişki sırasında kontrolsüz ereksiyon kaybı sorunu

Soru

İlişki sırasında penisim sürekli sertleşip geri eski haline dönüyor, doğru düzgün reaksiyon alamıyorum. partnerimle ne denediysek hangi pozisyonu hangi fantezileri denediysek olmuyor. penisim ilişki sırasında bi sertleşip bi iniyor. Partnerimi seviyorum çok ateşli kendisi ama sürekli bu sorunla karşılaştığımız için artık ilişkiye girmek bizi mutlu etmiyor, aksine yoruyor sizce nedeni nedir ne yapmam gerekiyor ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  haplan haplan senin erkeklikte sıkıntı var belli. çak viyagrayı dik dursun işin bitene kadar zaman kazandırır.

 2. 3

  sorma arkadaşım ereksiyon durumuna getircem diye tekrardan uğraş dur zor bir durum erkek için

 3. 10

  Buradan size verebileceğimiz en iyi tavsiye bir Ürologa muayene olun. Onun uygulayacağı tedaviye göre durumunuzu tekrar değerlendirirsiniz. Ayrıca buradaki tahmini yapılan yorumları da dikkate almayın.

 4. 4

  önce bir uzman kontrolü, sonrasında cinselliğe uzun bir ara verin tarlayı nadasa bırakın bir birinizi özleyin, tavşan gibi seks yaparak hata yapıyorsunuz, seks öyle spor yapar gibi olmaz, bir birinize karşı kurulmanız bilenmeniz isteklenip azmanız lazım. seni bir elime geçirirsem çok fena yapacağım sabaha kadar elimden çekeceğin var, çok fena azgınım falan diyebilecek kıvamda olmalısınız. yoksa zevksiz sevişme yaparsanız inmezde kalkmazda işlev sorunları baş gösterir. burda klmaz bu olumsuzluk psikolojik bozulmalara neden olur kalıcı olarak performans endişesi yaşamya başlar ve her seferinde başarısız olduğunuz için çareyi cinsellikten kaçmakta bulursunuz. birde ilk yorumda arkadaşın dediği o küçük haplardan destek alabilirsiniz, hem cesaret verir hemde öz güveninzi arttırak dik kalmanızı dolayısı ile ilişkiyi tamamlamanızı sağlar.

 5. 2

  Sorun psikolojik olabilir. Eğer bir kere böyle bir problem yaşadıysanız gerisi sürekli gelmeye devam ediyor. Sebebi : “ acaba yine olacak mı ?“ endişesi. Bir diğer sebep de porno izleyerek sık masturbasyon yapmak. Kafanızda değerlendirin bence

Bir cevap bırakın