kız arkadaşım sürekli popomu elliyor

Soru

lezbiyen falan değilim, sanıyorum kız arkadaşımda değil. gel gör ikide bir popoma dokunuyor, bacak arama elliyor şaka yapıyor. of şöyle bi popom olsaydı keşke tüm erkekleri peşimden koştururdum, çok şanslı kızsın. var ya seni alan yaşadı, kocanı çok memnun edersin gibisinden laflar diyor. yapma şöyle huylanıyorum deyince korkma hayatım yemem tatlı poponu. ellemekle azalmaz ya, kendimizin yok bari bulmuşken böyle hayaliyle mutlu olalım diyor. geçenlerde sapıksın dedim, yakında senin bu güzel popon yüzünden komplekse girip sapıkta olcam diyor. ne şimdi bu yavaş yavaş bana yürümeye mi başlıyor ? bide öyle üstten vurma şaplak falan atma da değil arasına sokuyor elini huylandırıyor beni. gizli bana bir ilgisi olabilir mi, normalde çok iyi arkadaş, candan içten samimi yardımsever, insana çok yakın bu sebeple kafam karışıyor. bazen düşünüyorum bu kız lez galiba bana ilgisi var utanıyor söyleyemiyor falan diye aklıma geliyor ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    böyle bir duruma ne denir bilemiyorum. cidden sizin yerinizde olsam sanırım bende muallakta kalır acaba öylemi böylemi diye düşünceler arasında gider gelirdim. belki gerçekten hiç alakası yok sadece fazla samimi alışkanlık haline getirilmiş şekilde yapılan el şakasından ibarettir. belki lez olmasada bu şekilde yapmaktan hoşlanıyr dokunmaktan keyif alıyordur. belki gizli gizli size karşı kuruluyordur bunuda size söyleyemiyordur. aklıma bir fikir geldi, oltalama denilen yöntemle yem atıp yutacakmı diye bakabilirsiniz. onuda nasıl yapacaksınız. sizde belli etmeden sanki lez eğilimi gösteriyor lez bireylere ilgi duyuyor pozitif bakıyor gibi bir tavır takınacaksınız. ona karşı kalkanlarınızı indirip kendinizi gösterip gelmesini bekleyeceksiniz. yumuşak yüzünüze ikna olursa varsa içinde böyle bir lezbiyenlik eğillimi o zaman size açılabilir. baktınız yok birşey olmuyorsa o zaman lez flaan değildir. tabi bu yöntem ne kadar adil tartışılır.

  2. 2

    nasıl bir arkadaşık bu anlam veremedim. normalde istemediğin rahatsız olduğun bir şey olursa bunu belirtirsin arkadaşında tekrar yapmaz. lakin ısrarla yapması hiç hoş bir hareket değil. bence onunla konuşun net şekilde söyleyin. hala devam ediyorsa biraz aranıza mesafe koyun ciddi olduğunuzu anlasın.

  3. 5

    nasıl bir koca bile karısını istemediği şeylere zorlayamazsa aynı şekilde bir başkası da hemcinsine yapamaz. hoşuna gitmiyor ise bunu belirtiniz.

Bir cevap bırakın