erkek olarak anüsümü parmaklamak istiyorum yanlış mı sizce

Soru

bir erkek olarak her yalnız kaldığımda anüsümü parmaklama isteği geliyor. zevk almıyorum desem yalan olur ama daha da ilerisine gitmek istemiyorum. yani arkadan kimseyle ilişkiye girmek istemiyorum. hata mı yapıyorum sizce ?

Cevaplar ( 4 )

  1. durumu anlamak mümkün, anüsün uyarılması da farklı bir süreç. muhtemelen orada bulunabilecek bir titreşim ie de oldukça keyif alabilceğinizin farkındasınız. ufak bir gıdıklanma hissi gibi ama güldürmekten çok keyif veren tarzda bir şey. sebebi anüsün etrafındaki sinirlerin uyarılması. bu konuda herhangi bir problem yok, titreştirilmesinden hoşlanmanızda bir sakınca yok. siz istemediğiniz sürecede hiçbir şekilde ileriye gitmezsiniz. fakat yine de hijyenik olmaya oldukça dikkat etmenizde fayda var. tuvalette altınızı yıkamak ile cinsel hijyeni sağlamak arasında birkaç fark vardır. temizliğinizi iyi bir şekilde yapabilirsiniz. anüsün uyarılması ile rektumun uyarılması aynı değildir, bu yüzden aradaki farkı bilerek keyfinize bakmanız gayet normal. fakat bu sizin zevk noktanızı anal noktalara kaydırabilecek bir psikolojik süreç başlatabilir. o yüzden bunu her zaman yapmaktan kaçınmanızda fayda var, haftada iki kere cinsellik yaşıyorsanız her iki haftada bir kez bunu kullanmanız sizin için daha faydalı olur. içine düşmeyin, kontrol altına alın. iyi ve sağlıklı günler dilerim. – akrep boğa koç –

  2. korkma la normal birşey, g noktası baskısı falan oluyor zevkli oluyor parmaklanl gitsin:) ama o hazzı aldıktan sonra eninde sonunda nda kendini tutamayıp arkadan pasif ilişkiye girebilirsin:) zevk verirse devam aktif pasif takılırsın:)

  3. erkeksen yolunu bilecek yanlış yola sapmayacaksın, ben biraz burdan yürüyeyim diye olmadık yola girersen başına ne gelir bilinmez. bu gün böyle hissediyorsan bu arzuların yarın daha artacak daha farklı şeyler istersin, ne olacak bir kerede bunu deneyeyim der gay olursun, oda kesmez trans olmaya çalışırsın, kendimi farklı hissediyorum kestirecenm kadın olacam diyede tutturabilirsin. bak benden uyarması iş kötü yerler gider burda kalmaz. bu dediğimi unutma eğer sakat yoldan gideceksen 5 yıl sonra gel dediklerimi oku doğru bildim mi bana cevap yaz. adamsan eline hakim ol, poponla değil penisinle oyna. tabi hayat ve tercih senin ne olmak istiyorsan onu yaşarsın.

  4. o bölgeyi temizlemek için shıney hıney isimli temizlik fırçası var. oraya parmak sokarak zevk alan kişi hijyen açısından parmağına pislik bulaşmaması açısından kullanmak istersin diye söylüyorum. diğer temizlik şeyleri gibi suyla anal duş yapılmadığı için her gün yapsan bile sağlıklı.

Bir cevap bırakın