iş yerinde sevgilim popomu elliyor şaplak atıyor taciz ediyor

Soru

Selam herkese, 6 aydır sevgilimle aynı iş yerinde çalışıyoruz, cinsellik yaşamadık ama sürekli bana erotik şeyler söylüyor, geçerken popomu okşuyor elliyor bazen şakayla karışık şaplak atıyor. yapma diyorum biri görecek rezil olacağız beni ciddiye almıyor. of of popon çok güzel bayılıyorum sana nasıl olurda böyle bir güzellik varken taciz etmem deyip gülüyor. sokakta diğer kızların poposuna mı dokunayım istiyorsun deyip beni kızdırıyor. tamam sevgilim falan ama acayip popo meraklısı. evlenelim artık o popoya dayanamıyorum deyip duruyor. böyle demesi beni gıcık ediyor. fevrimi davranıyorum bilmiyorum ama hem onu seviyorum hem de kızıyorum ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  sürekli niye elliyor popon çok mu güzel, çokmu etkileyici ? sanmıyorum herkeste aşağı yukarı aynı popo var, onun amacı bence seni tahrik edip azdırıp yoldan çıkar bir şekilde ilişki yaşamak. bu sebeple sürekli aynı konuda ve aynı şekilde bilinç altına mesajlar veriyor. yakında sadece 1 kerecik sürtüneyeyim ne olur diye yalvarmaya başlar, önceden altyapı hazılıyor. sen istemiyorken bu denli çok abartıyorsa birde yüzsüz davranıyorsa bence sana saygısı yok. kusura bakma gerçekler acıdır bu erkek senin poponu seviyor niyeti belli başka derdi yok. artık sen ne yaparsın o senin bileceğin olay.

 2. 4

  alınma ama sevgilin edepsiz davranıyor sana saygı göstermiyor. uyarmana raümen hala yüzsüzce davranıp aynı şeyi yapmaya devam ediyorsa o adamdan hayır gelmez benden söylemesi.

 3. 12

  Rahatsız olduğun halde devam ediyorsa sizi insan birey olarak değil sizin söyleminizle sizi bir “popo” olarak görüyor genel ismi ise ona göre bir cinsel objesiniz

 4. 2

  Sevgili değil cinsel objesin, niyetininde noldugunu az cok tahmin ediyosundur. Seninde niyetin ciddi bir iliskiyse yol verirsin, eger degil başka şeylerse devam edersin

 5. 2

  İş yerinde bu şekilde davranan biri kendisinden önce seni umursamıyordur bence. Problemli bir tip gibi geldi bana

Bir cevap bırakın