kız arkadaşım cinselliğe sıcak bakmıyor ama geçmişte bazı şeyleri yapmış

Soru

şimdi benim bir sevgilim var 7 aydır falan tanışıyoruz. evlenmeyi konuşuyoruz. ancak o bana hiç güvenmiyor. geçmişte kendisinin hata yaptığını aynı şeyleri tekrar yaşamak istemediğini bu cinsellik olaylarına sıcak bakmadığını söylüyor. benim öyle art niyetim yok. en azından biraz oynaşmak elleşmek sürtünmek falan olsun istiyorum. bazen heyecanlanınca sanki kıvama gelecek gibi oluyor sonra bir anda yapmak istemiyorum deyip kestirip atıyor. bana güvenmesini sağlamak, onu ikna etmek istiyorum. yani geçmişte yapmış benimle de niye yapmasın ? sevgilimi bu konuda nasıl isteklendiririm ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  bence yanlış düşünüyorsun, geçmişte yaptıklarının hata olduğunu söylemiş, demekki bunlardan pişmanlık duyuyor ve haliyle hekrar yapıp aynı hataya düşmek istemiyor. tabi sen tüm bu olaylara kendi açından bakıyorsun, azmışsın cinsel isteğin var net düşünmüyorsun ne yapıp edeyim bu kızı ikna edeyimde seks yapalım derdindesin. seven erkek evlililk düşünen erkek bu gibi konularda sevdiğini kandırmaya ikna etmeye çalışmaz aksine ona destek çıkar kız gardını düşürse bile erkek bunu fırsat olarak görmez. bir kadın geçmişte hataya düşüp bir şey yaptıysa erkeklerin hemen o kişiyi ooo gibi görme huyundan, nede olsa bi kere yaptı artık dayanamaz yine ister gibi hayalleri bırkaması lazım.

 2. 2

  geçmişte kız travma yaşamış olabilir.. dolayısıı ile korkuyor.. senle ya da bir başkasyıla evlenmeden birliktelik yaşamaktan korkuyor.. çünkü senle de bir şey yaşasa ilerde birlikte olmayacaksan pişman olacak.. dolayısı ile evlenene kadar sabredeceksin.. nereye kadar izin verirse o deyip susacaksın.. yapacak bir şeyin yok..

 3. 4

  şu noktada kimseyi geçmişi ile yargılayamazsın bu şekilde değerlendiremezsin. düşüncen hatalı, geçmişte başkası ile yapmış benimlede yapsın diye ısrar etmeniz hiç hoş bir davranış değil. bu mantıkla bakıp değerlendirince siz sonu aslında sevmiyor sadece cinsel aruzlarınız yaşamak için istiyorsunuz. ki bu noktada evlilik vaadinizde muhtemelen aldatmaca yalan olabilir. istediğini alana kadar kullandığınız bir yalan.

 4. 1

  benim sevgilimde böyle. evlenmeyi düşünüyoruz ama bazı kızlar önce ki ilişkilerinden pişman olabiliyo senle yapmak istememesi normal evlenmek istediğini söyleyip herşeyi yaşayıp kandıranlar olabiliyormuş. 1 kişi oldu pişman oldum diyolar ama 2-3 kişiden sonra ders alıyolar.

 5. 2

  böyle zorlama bir birliktelik çok yürümez, senin niyetin evlilik falan değil cinsellikten ibaret. kız hayır deyince reddedince hırslanıyorsun, böyle ilişkiler yürümez sonunda bitmeye mahkum. niyetin açık olsun buna göre hareket edersen herşey daha koaly olur. eğer geçmişi seni rahatsız ediyorsa ayrılırsın, eğer niyetin cinsellikse kızda istemiyorsa yine ayrılır niyeti cinsellik olan kızlara bakarsın bu kadar basit.

Bir cevap bırakın