fantezi kıyafetler gerçekten ilişkiye farklı bir boyut katıyormu

Soru

sevgilimle bir süredir monotonlaştık sanırım eskisi gibi bir birimize heyecan duymuyoruz. arkadaşımla sohbet ederken bu konudan bahsettim oda değişiklik yapın sevgiline beğendiğin güzel seksi iç gıcıklayıcı fantezi kıyafetlerden hediye al. makyajını yapsın giyinsin süslensin parfümlensin bu şekilde ilişki yaşayın değişik fantazileri cinsel hayatınıza dahil edin diye tavsiye verdi. sevgilimde bende çok istekli değiliz kıyafet olsa ne olacak dedim. yanlış düşünüyorsun dene bak kıyafet ilişkiye çok farklı bir heyecan katıyor deneyince göreceksin o zaman ne demek istediğimi anlarsın diyor. bi yandan mantıklı gibi, bir yandan şimdi boşa masraf mı yapıyorum diye düşündüm. gerçekten fantazi kıyafet kullanmak ilişkimize iyi gelir mi. yeni şeyler katar mı, siz ne diyorsunuz bu konuda fikir almak istedim ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  kıyafet hiç heyecan katmaz olurmu, niye masraf olsun, cebinizde akrep var galiba, cimrimisiniz nedir 🙂 arkadaşınız haklı güzel bir kıyafet alında hem sevgiliniz hem siz nasıl mutlu olacağınızı görün.

 2. 2

  kıyafetler ve görsel doyum önemli, eğer öyel kuru kuru sıradan seks yaparsanız sonunda sıkılır monotonlaşırsınız. artık seks yapmak pek ilginizi çekmez heyecan duymazsınız. haliyle bir birinizden kaçar cinsellikten uzak durursunuz. bu sebeple renklendirmek için olabildiğince farklı şeyi cinsel hayatınıza dahil etmeye çalışın. hem biraz cömert olun sevgilinize güzel hediyeler almaktan onu biraz şımartmaktan çekinmeyin. bu sayede karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz.

 3. 4

  bir kadıni güzel görmek istiyorsan ona yatırım yapacaksın. öyle hazıra seni eğlendirsin diye beklemeyeceksin. biraz hayatına yenilik kat, süpriz yap hediye al, çiçek al, parfüm al, kıyafet al, makyaj seti al, güzel bir şampuan al, küpe al, toka al, ne bileyim oje al, kullandıkça seni hatırlasın. hatta birlikteyken kullansın.

 4. 3

  Dışarıda çok kapalı biriyimdir. Tesettürlüyümdür Ama bendeki fantezi gecelik takımları nadir insanda vardır. Aliexprexten alırım trendyolda yeni ne cıkmış alırım. Vücut corabı diye bişi var bayılıyo eşim mesela. Ona uygun topuklu ayakkabıyla giyiyorum. Zaten evde hep topuklu ayakkabı yada topuklu terlikle dolanırım eşim geldiği zamanlarda Kapı açar hizmet ederim yemek yer. Ama o aşamaya dek üzerimde ne var anlamaz Kucuk oyunlar dokunuşlar yaparım bi yokşarım yorgunmu diye. Onun mimiklerine göre firikik verir adım atarım Ne giydiğimi hep merak eder. Hep şaşırır. Bi kez bile beğenmediği olmadı Bence güzel etkileşim sağlıyor. Ama yanlızca kıyafet yetmiyor. Temiz olmak. Güzel kokmak. Saç yapılı işveli olmak. Bunlar bir bütün Şunuda söliyim Ben bu kdr özveriliyim ama eşime dede don larını bi bıraktıramadım. Rahatından ödün vermiyo 😂😂

 5. 3

  evet kesinlikle katıyor kıyafetlerin verdiği cekilik çok daha zevk veriyor

Bir cevap bırakın