zevk suyu neden akar

Soru

sevgilimle buluştuğumuzda yok yere halleniyorum. normalde onunla hiç bir şekilde cinsel şey konuşmuyoruz, öyle öpüşme falan cinsellikle ilgili düşünce ve eylemde yok yapmıyoruz. eve gelene kadar çamaşır su gibi oluyor. duş almak zorunda kalıyorum, vajinam öyle bir sulanıyor zevk suyu öyle yoğun geliyor ki rahatsızlık duyuyorum. cinsel bir şey yokken zevk suyu neden akar anlamış değilim. 21 yaşındayım, sağlık sorunum yok, mast yapmıyorum, cinsel şeylerden uzak duruyorum, yine de oluyor ? kız arkadaşıma konuşurken rahat ol normal bence zamanla geçer azalır çok kafaya takma diyor, gerçekten kendiliğinden geçer mi ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  benim anladım sulanma biraz fazla. bildiğim kadarı ile bazı kişilerin bünyesi daha farklı oluyor haliyle sulanma diğer kişilere görede fazla olabilir. belki mast yapmıyor olman, cinsel isteğinin armasına birikmesine seep oluyordur. belki arkadaşının dediği gibi vücudunun çok aktif olduğu bir dönemdir. aklıma gelmişken beslenmede aşırı enerji veren şeyleri tüketiyorsan bunları azaltmayı dene.

 2. 2

  sen sevgilinin yanında olmasından bile etkileniyorsun.. bu senin bilinçaltında ilerliyor ve doyum olmadığı için sürekli sulanma oluyor.. bu normal.. ama çok fazla sulanması kendini konrtol edememenden oluyordur.. doktora görünmende fayda var zarar yok

  • 4

   işte bu çok doğru bir cevap, bazen insanlar yok birşey düşünmüyorum diyorlar ama gel gör yan yana durmak bile bilinç altında cinsel enerji transferine neden oluyor. kişi önemsemese bile bünye vücut o cinsel enerjiyi hissediyor.

 3. 5

  bütün bunlar evlenmeden önce olur. kimi insanın salgısı çok. evlenince sizde azalacağını düşünüyorum.

 4. 2

  sevgilinin yanında olmasından bile etkileniyor olabilirsin bunun sonucunda da sulanıyorsun

 5. 2

  ileride kuruluk yaşama ihtimaline yorarsan güzel bir şey de diyebilirsin.

 6. 3

  sonuçta her bünye farklı kimileri kuruluk sorunu yaşarken, kimilerini de aşırı ıslanma rahatsız edebilir, normal karşılamak lazım. en azından kuruluğa göre daha iyidir. tabi sık çamaşır değiştirmek ve yıkamak gerekebilir belki buda olumsuz yanı.

Bir cevap bırakın