cinsellik yaşamadan erkekte zevk suyu gelmemesi normalmi

Soru

sevgilimle ne zaman bir araya gelsek çok heyecanlandığını hatta kendi kendine boşaldığını itiraf etti. her zaman boşalmasam da boşalmış kadar çok ıslanıyorum diyor. bazen kıyafetlerin üstünden elle bir birimize dokunup oynaşıyoruz o zaman bile çabuk boşalıyor, oysa ben daha hiç heyecanlanmamış oluyorum. düşünmeye başladım evlensek ilişki yaşamaya başlasak ne olacak böyle mutlu olabilirmiyim diye. bir erkeğin böyle cinsellik yaşamadan gelmesi normalmı hep böylemi oluyorlar ?

Cevaplar ( 6 )

  1. adamda iş yok bir an önce ayrıl, seks falan yapamazsın daha pantolonunu çıkarırken boşalır. hiç normal ve sağlıklı değil.

  2. Bende @seksila katılıyorum. Adamda iş yok bence erkek olarak kabul edilemez. Geleceğinize yazık, mutlu olabileceğinizi sanmıyorum. Belki kendini geliştirir bir değişim olursa kabul edilebilir.

  3. Bu soruya cevap veren arkadaşları anlamakta zorluk çekiyorum. Hiçbir çözüm yolu aramadan sevgilinizden ayrılıyor musunuz siz ? Bu nasıl sevgi ? Ne yani bir kadın vajinismus olsa kadın daha terapiste gitmeden bu da karı mı be diye ayrılmamız mı gerekiyor? Neden bu kadar bencilsiniz ? Umarım sizi düşünen birer sevgiliniz yoktur, varsa onlar için üzüldüm

    • Haklılık payıniz azda olsa var ancak 20 yaşına kadar gelmiş ama bir gram bile kendini geliştirmemiş ve hala geliştirmek gerçek erkek olmak için çaba göstermeyen bir erkekle birliktelik zaman kaybından başka birşey değil. Soruyu yazan sevgilisine 6 ay zaman versin erken boşalma sorununu asamaz hala aynı başarısız erkekse güle güle desin bence. Ki zaten böyle demesi de gayet normal. Doğanın kanunu basarimsal secilim. En başarılı olanlar yoluna devam eder basarisizlar elenir yok olurlar.

  4. düzenli sex yapmaya başladığında sorun mutlaka çöxzülür diye düşünüyorum ve çakı gibi bir delikanlı olacaktır

  5. evlenmeden önce ön sevişmeyi uzun yapa yapa geç boşalmayı öğrenir.

Bir cevap bırakın