günlük kıyafetlerin altına seksi iç gıcıklayıcı erotik kıyafetler giymek

Soru

Merhaba, genellikle günlük giyinirken içine erotik şeyler giyip işe gitmeyi yada günlük bu şekilde dışarı çıkmayı, hiç olmadı evde bile olsam erotik olmayı seviyorum. böyle olunca kendimi öz güvenli hissettiriyor. bu giysileri tenimde hissetmek ayrıca bir haz veriyor. saten, ipeksi, spandex olanların tene dokunuşu bile güzel geliyor. arkadaşım, kızım sen delisin bişi yokken ne diye erotik erotik giyinip geziyorsun diyor. kendimi iyi hissettiriyor deyince gülüyor. mesela sevgilim biliyor böyle giyindiğimi bir araya gelince dokunmayı içimde ne var tahmin etmeyi seviyor. hele ki üst giysileri çıkarırken, o içinden çıkacak erotik kıyafetleri görmek için beklemesi heyecanlanması, görünce içini gıcıklanması, ne bileyim kendimi sanki podyumda victoria s. mankeniymişim gibi hissettiriyor. başka yokmu benim gibi hoş giyinmeyi seven, bu konuda yanlış mı yapıyorum. arkadaşımın dediği gibi bir şey yokken giyinmesem mi ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 2

  Giyinin ama dış kıyafetinizden giydiğiniz tanga vs belli oluyor. İş yerinde dikkatimiz dağılıyor sonra. 🙂

 2. 4

  Yiyecek gibi bakmakta haklıyız demek ki! Öyle güzel kadınlara rastladıkça sırtımdaki vergi yükünü unutuyorum.

 3. 5

  bir erkek olsam size yorum yazsam ne yazardım biliyor musunuz ? tam aradığım kadın işte bu derdim:)

 4. 4

  Öyle giyinen kdınlar o hazzı yaşamayı ve yasatmayı seven kadınlar ayrıcalıktır

 5. 4

  keşke tüm bayanlar sizin gibi biraz daha özneli bayna gibi giyince. öyeki çirkin aptalca saçma giyenen bayanlar varki birçok crossdresser erkek bile bunlardan daha güzel giyiniyor. belki tamam giyinmeyi bilmek için modaya hakim olmak falan gerekiyordur ama göz var izan var insan kendini bile görünce bu ne ya böyle hiç olmadı der fark eder. bu arada senin durumun için eğer sokakta insanları tahrik etmek teshircilik yapmak gibi bir niyetrin yoksa ordan burdan göstereyim frikik vereyim tarzı niyetlerin yoksa tabiki hoş giyinebilirsin bunda bir mahsur yok. tabi tersi ise sapıkça düşüncelerle bunu yapıyorsan hiç hoş değil.

 6. 2

  Kadın böyle olmalı, keşke benim kadınım olsan, sana en Erotik çamaşırları alırım

 7. 2

  Cocuklar uyuduysa ve iyiysek eşimde bende ( önceden bi dkkunuşla yoklar anlarım istiyomu diye) İçimde ne varsa bi firikikle belli ederim Eğilip göğüs göstermek. Sütyenin kopçası rahatsız ediyormuşcasına onun görüş alanında düzeltmek Tangam popo arasına kaçmış gibi düzeltmek Jartiyerli giyindiysem ipiyle eteğim yada elbisem üzerinden oynarım Bacak bacak üstüne atarken ansızın frikik veriyo gibi yaparım. Eşimin sorduğumda çok hoşuna gidiyo Öyle giyinmiş karşılaması değilde rutin akışta yaşıyoken kucuk sürprizlerle ortaya cıkartmam cok daha memnun ediyomuş.

 8. 5

  çevremde gördüğüm kadarıyla kadınlar hep kaçıyor. Cinsellikten ama bazıları var ki tam tersine erkekten çok istiyor.

 9. 2

  bilhassa evde kocanızla başbaşayken böyle yapmanız cinsel hayatınıza inanılmaz katkı yapacaktır. ama dışarıda pek böyle giyinmeyin.

 10. 5

  hep giyinmek daha iyi kendine özgüven verir ve ayrı bir çekicilik

Bir cevap bırakın