kalkmış erkek organı nasıl iner

Soru

acil acil bir şey sormam lazım hemen cevap verin. şimdi benim bir sevgilim var 2 yıldır falan çıkıyoruz. bu gün onun doğum günü bende geçen hafta doğum günü akşama sana özel bir sürprizim var demiştim bunu yanlış anlamış aptal ilişkiye gireceğimizi sanmış. neyse bir haftadır bunu düşünüyormuş gitmiş bide sertleştirici hap almış kullanmış. şimdi çok fenayım diyor penisi dik geziyor. rahatlamam lazım ne olur azıcık sürtüneyim boşalayım diyor. bende git elini yap dedim elle boşalamıyorum yapmam diyor. bende öyle kal o zaman dedim. ezik ezik yalvarıyor çok fenayım diye. bu hapın etkisi ne zaman geçer hap alınca gerçekten böyle kötü mü olur ? birde elle boşalamıyormuş bu doğru mu ? elimle biraz penisini okşasam boşalamaz mı ? lütfen acil cevap yazın ??? bide son olarak boşalınca rahatlar hapın etkisi geçer mi ?

Cevaplar ( 5 )

  1. öncelikle acil falan diye panik yapma, sevgilin psikolojik baskı yapıyor sana. seni istediği kıvama getirmeye çalışıyor. boşver seninde dediğin gibi kendi aptallığı isterse şeyi kopsun, varsa sıkıntısı çözümünü kendi bulsun. evet hapı bır etkisi var ama sevgilni bire on katıp abartıyor. bir şey yapmak zorunda değilsin, kendini mecbur hissetmene gerek yok, hepsi bir tuzak. senin strese sokup sağlıklı düşünemediğin anda gardını düşürtüp istediğini yaptırma çabasında. gitsin ılık bir banyo yapsın bolca su tüketsin. kısa sürede sorun çözülür.

  2. senin elinle yapmankla onun yapman arasında fark yok gitsin 31 çeksin geçer

  3. kızların daha akıllı olması, böyle tuzaklara düşmemesi lazım. üstelik her gün balkonlardan atılan, katledilen kızların haberleri çıkıyorken, eşiniz olmayan erkeklerin evine gitmek orada kalmak falan büyük hata. azıcık aklınızı başınıza toplayın, kendinizi bir pisliğin eline bırakmayın. kendinizi kullandırıp hayatınızı ziyan etmeyin. aşk meşk sevgi falan yalan aptal gibi kandırılıyorsunuz. çok sevdiğini sanıyorsunuz o öyle biri değil, öyle şeyler asla yapmaz diyorsunuz sonunuz kara toprak oluyor. üzülüyorum bu kadar mı acizsiniz her erkeğin peşine takılıp onunla evlilik dışı şeyler yaşıyorsunuz.

  4. sevgilin çok cahillik yapmış başta.. sonra da cahilmiş gibi davranmış.. senin ona sürprizini gerçekten de cinsellik algılamış da olabilir, yoksa kendi kendine ben bunu anlayayım da ne olursa olsuna gelmiş olabilr.. hapa gelince hapı içerse hapın etkisi geçene kadar inmez zaten o.. ister boşalsın iste boşalmasın.. ki hap içinde kolay kolay boşalamazsın da.. anlayacağın hapın etkisi geçene kadar bekleyeceksiniz.. normal zaman olsa elle 2 dk da boşaltırsın.. ama hap olunca yapamazsın..

  5. sonuç ne oldu acaba merak ettim, sevgilin ortadan ikiye çatladı mı, pipisi falan koptu mu ne oldu ? bu kadar zekice bir yöntem okumamıştım öğrendiğim iyi oldu. paniklettirip mantıklı düşünmesine imkan vermeden tuzağa çekmek, vay be bu erkekleden korkulur, tatlım sende pek safmışsın hemen tuzağa düşmeye hazırsın.

Bir cevap bırakın