erkek gay olup olmadığını nasıl anlar belirtileri nelerdir

Soru

merhaba, gay olduğuna karar veren birisi, nasıl ilk kez pasif olmaya karar verip bunu yaşıyor ? peki ya düşündüğü gibi değil pişman olursa ne yapıyor artık bundan dönüş olabiliyor mu ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 6

  bu yip düşünceler kafada başlar. bir birey durup dururken böyle şeyler istemez. adam bir sabah sabah kalktığında gay olucam ben demez. bunun her zaman alt yapısı vardır. pornoda izliyordur, internette görüyordur, yani kısaca bir şekilde etkileniyordur. tüm bu etkilenmeler sonucu eğilim kayması başlar. cinsel açıdan hayali bir mutsuzluk tatminsilik yaşadığını düşnür. ya hiç seks yapmımış partneri yoktur yada 10 larca sevgilisi olmuş ama hala bir şekilde tatmin olmadığını düşünür. acaba böyle gay ilişki yaşasam o hayali tatminsiliği doldurabilirmiyim hissiyatı ve eğilimi olur. bu konuyu araştırdıkça irdeledikçe konu hakkında şeyleri okudukça daha çok etkilenir. kendini buna mecbur hisseder ve yapacakları için ahlaki olarak mesrulaştırmak için kendine bir sebep uydurur. tabi sonraki aşama deneme aşaması, anal tatmin yöntemlerini prostat uyarımını dener. bunu bir dildo ile yada gerçek bir partner ile de yapabilir. eğer memnun kalmazsa bu hiç zevki değilmiş çok aptalca deyip vazgeçmez. aksine bu sefer istediğim gibi olmadı, tam beklediğimi bulamadım diye düşünür. bu sayılmaz bi daha ki sefere daha iyi olacak der. aynı düşünce hiç değişmez. hep daha fazla tatmin arayışı olur. tatmin sevdasına her türlü aşırılık ve pislik denenir ama yok illa bir tatminsilik devam eder. o sebeple hiç biri bu düşünceden kurtulamadığı için bataklığa daha çok saplanır.

 2. 2

  karar vermiş yapmışsa donuşu pek olmaz başka kabul edemez falan belki ama dönemez o artik psfse psfdir

 3. 2

  aklin ve duygularin ayni seyi soyluyorsa eger sen gay eşcinselsin demek aklina ve duygularina bunu mutlaka sor

 4. 1

  fabrikalar standart şeyler üretir. arada üretim hataları olursa, düzeltilebilirse düzeltip normalize edilir. düzeltilemezse ne yapılacağı, nasıl değerlendirileceğine uzmanlar karar verir. yaradan canlıları erkek veya dişi olarak yaratmış. üretiminde bir sorun yoksa (varsa düzeltip standardize olmayı denemen iyi olur) psikolojik açıdan kendine bir bakmanı tavsiye ederim. yoksa doğal/standart olmayan şeyler hep zorluk ve sıkıntı olur.

 5. 5

  erkeklere aşık oldun mu hiç,ben kadın olarak cok begendigim bir erkek görünce vuruluyorum eros ok atmış gibi oluyorum mecazi olarak sende erkkelere karşı bir vurulma durumu varmı hoşlantı degil bahsettigim, daha çok çarpılmak gibi göz bebeklerin büyüyor mu, mesela ozaman gay olabilirsin aksi takdirde anal sexi merak etmek farklılık aramak vs merak gibi durumların varsa hiç bulaşma düşünme bile degmez, hiç bir erkege aşık oldun mu mesela ?

Bir cevap bırakın