erkek cinsel organda oluşan tahriş nasıl geçer

Soru

arkadaşlar dalga geçmeyecekseniz bir soru soracam düzenli seks yapan birisiyim ancak bunun yanında kendime hakim olamayıp birde mast yapıyorum. süreklide değişik şeyler deniyorum, duştayken çikolata kokulu duş jeli vardı çok erotik geldi dayanamadım avucuma döküp mast yaptım. tabi birazda uzun sürdürdüm. bittiğinde boşalırken penis başı ve ucu acıyordu. bende durulanıp çıktım sonrasına çok daha fena oldu ucu kızardı yapıştı idrar yaparken aşırı yanma oldu zor yaptım. şimdi çamaşır değse acıyor, yumuşak mendil sardım koydum. kendiliğinden geçer mi doktora gitmeye gerek varmı ne kadar sürede geçebilir ?

Cevaplar ( 3 )

  1. sabun şampuan duş jeli krem gibi ürünler temzilik ürünü olduğu için içinde kimyasal yağ çözücü bulunur. buda cildinizdeki dokunun içine nufuz ederek yap enzimlerini parçalayıp çözer sonra cilt kurur ve ölür. ölen doku çatlar parçalanır tahriş olur kanar kolay kolay yara tutmaz çünkü çok esnek doku olduğu için sürekli kopmalar olur. bu sebeple temizlik ürünleri ile saçma şeyler yapmayın. doktora gitmeye gerk varmı yokmu biz bilemeyiz eğer hafif bir durumsa 1 haftaya geçer eğer çok aşırı tahriş varsa o zaman doktora gidip cilt doku onarımını hızlandıran ve nemlendiren kremler almak faydalı olur.

  2. o dediklerin temizlik ürunu canım. biz onlarla temizlik yapıyoruz, parana kıyda bir tane kaydırıcı krem al. işte buda kadınların hiç sevmediği 2. erkek tipi, yok zeytin yağı sürecek, yok çörek otu, yok vazelin, yok bebe kremi, ayy bide en iğrenci tükürecek. içim kalktı. böyle bi sevgilniz varsa kızlar hiç düşünmeden tek edin. parasına değer verdiği kadar size değer vermiyor demektir.

    • cevap komik olsada uygulama çok hatalı, öyleki o tahriş penisteki haz almanıza sahip olan yumuşak hassas dokuları öldürür. penisteki tahriş yaralar çatlaklar iyileşir ama kaybettiğiniz hassas dokular ve haz geri gelmez. cinsel ilişkide büyük zevk kaybına uğrarsınız. 5 kat üst üste prezervatif takmış gibi olur vajinayı bile hissedemezsiniz. bu arada @civciv bize özelden yazarmısın önemli.

Bir cevap bırakın