en sevdiğiniz ayakkabı modelleri hangileri

Soru

merhaba sorum kadınlara özellikle tercih ettiğiniz ayakkabılar hangi modeller? ayakkabılarınızla karşınızdaki erkekleri etkilediğinizi biliyor musunuz, bu konudaki görüşünüz nedir? özellikle diz üstü çizmeler hakkındaki görüşlerinizi çok merak ediyorum ? cevaplarsanız sevinirim.

Cevaplar ( 6 )

  1. bence ayağa uygun olması önemli ayaklar ince ve küçük ise ayak gibi zarif ayakkabı giyilmeli. taraklı ayak ise biraz daha kapalı olması gerek. bu arada en sevdiğim ayakkabı çeşidi ince siyah bantlı topuklu sandalet ve stiletto. tabi bu ayakkabıların alt tabanı kırmızı olmalı.

  2. direk tansçısı tarzı platform topuklular çok ilgimi çekmiştir. imkanım olsa kolleksiyon yapardım. hatta fikir vermesi açısından yutup ta “shoes hollywood” diye aratın orda bir kanal var, süper şeyler yayınlıyorlar. içeriğin sizede uyacağını düşünüyorum.

    • merhaba gerçekten önerdiğiniz site çok güzel türkiyede böyle güzel ve erotik ayakkabıları seven kadınların olması ne güzel

    • @okanayak ayakkabıların satıldığı o dükkanda ücretsiz bile çalışabilirim. satın almayı bırak denemek, hatta o tanıtan kişinin yerinde olmak giyip söyle bir tur atmak isterdim yani. bizde öyle bir kültür yok, varsa yoksa iğrenç bulduğum brooks marka plastik köpük ayakkabılar ve daha da itici gelen parmak arası terlikler, bide yürürken şap şup yaptırmaları. gerçi ne bekliyorum ki, bizde vizyon yok, tarz yok, ancak kopya özenti, birde moda adı altındaki saçmalık 🙂

    • sanırım biraz da dominant bir kadınsınız yada ben yanlış anladım.

Bir cevap bırakın