bir kızı nasıl boşaltabilirim

Soru

mrb. 2 yıldır kız arkadaşımla cinsellik yaşıyoruz. sorunumuz kız arkadaşım orgazm olamıyor. seksten zevk almadığını söylüyor. hep internette araştırdım bir kızı nasıl boşaltabilirim diye çıkan önerilerin hepsini denedim sonuç alamadık. artık sevgilim seks yapmak istemiyor, ben zevk almıyorum yapmaktan diyor, ısrar edince hadi sen yap deyip soğuk davranıyor. ne yapmamız lazım ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    kanka istemediği şeye ona zorla yaptıramazsın istemiyorsa istemiyor sen de bunun çaresini dışarıda ararsın aranızda cinsellik olmak zorunda değil aseksüel olabilir ama sadece dokunarak uyarmayı denedin mi klitorisini okşamak vs hani penetrasyon olmasın sadece elinle klitorisini okşa

  2. 3

    cinsel uyum sorunları vardır, adaptasyon sorunları vardır, psikolojik olabilr, fiziksel olabilir yada nörolojik de olabilir. anlayacağın sebebi şudur, şunu yaparsan düzelir demek imkansız. doktora uzmana gitmeniz yardım almanız gerekir. diğer türlü çözüme ulaşmaz.

  3. 1

    orgazm olamamak ayrı bir durum, ama seksten zevk almamak, hissiz olmak ya da bunu yapmak istememek ayrı bir durum. yani sevişmekten ya da seks yapmaktan çok keyif alıp sadece sonuca erdiremiyorsa bunun çözüm yolları farklı olabilir. ama bunları yaşarken hem ruhsal hem de fiziksel bir hissizlik varsa bunun için profesyonel bir yardım alınması gerekebilir.

Bir cevap bırakın