kadınların küfürlü konuşması

Soru

bir arkadaş grubumuz var, orada hoşlandığım ilgimi çeken bir kız lakin açılmaya çekiniyorum. daha garibi kararsızım, bi tamam kafama göre diyorum, bi bakıyorum yok ya bana göre değil diyorum mesafe koyuyorum. ilgi çekici mi  geliyor hoşlanıyor muyum nefret mi ediyorum anlamış değilim. niye diyeceksiniz çok küfürlü konuşuyor, bazılarınıza göre; erkekler konuşuyor ya kadınların küfürlü konuşması niye kötü olsun diyebilirsiniz. evet bana da bazen çekici bazen de itici geliyor. ilk defa tanıyan birisi muhtemelen nefret eder, zamanla tanıdıkça onu anladıkça bu durum ilgi çekici olabiliyor. bende kendimden emin değilim böyle bir flörte hazır mıyım ? siz olsanız kadınların küfürlü konuşması sizi rahatsız eder mi ? böyle biri ile bir ilişki sürdürmek ister misiniz ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 5

  muhtemelen bu kişiden hoşlanmıyor ama hormonlarınızın etkisine kapılıp yanlış etkileniyorsunuz. üstelik küfürlü konuşma tarzı ne kadına ne erkeğe yakışmayan hoş olmayan bir eylem. azıcıkta mnatıklı olmak gerek. düşünsenize bu kişi ile evlendiniz, ailenize tanıştıracaksınız, akrabalarınız görecek, çevrenizdeki insanlara bu benim eşim diyeceksiniz, lakin bir bakıyorsunuz o saygı duyduğunuz kişi sokak ağzı ile konuşuyor, arada yardırıp gidiyor. tahammül edemez sonunda böyel bir insanla yaşayamaz duruma gelirsiniz.

 2. 3

  eminim buna o nerede nasıl hareket edeceğini bilir ortama ayak uydurur. cıtıpıtı degildir ki hiç sevmem. sen iyi davranırsan senle hertürlü zorlugu asar. ha ben sevmem sende sevme barbie bebek istiyosan sen bilirsin ayyyy canımmm ben kapıyı acamıyorum. bu insan sahte küfür eden gercek benim diyecegim bu numara yapandan uzak özünde acık olana yakınnnnn.

 3. 2

  tüm bunlar arasında ince çizgi kalıyor. ölçüyü fazla kaçırısa dengesiz istenmeyen bir kararkter ortaya çıkar, aşırı narin olursa bu seferde çıt kırıldım çekilmez biri olur. o sebeple sen en iyisi riske girme bu kızdan uzak dur, kafanın uyuşacağı kararkterini sevdiğin birilerine gönül ver yoksa fırtınalı bir aşk seni yıpratır.

 4. 2

  küfür yerinde zamanında ise bir nebze absorbe edilir, kadın olsun erkek olsun. ama her cümle başında, keko gibi. amk vs ile başlıyorsa, bence baya itici görünür kişi.

 5. 3

  yerinde kullanılınca yakıştırmama diye bir şey olmaz ya bence

 6. 5

  bu kişiden kişiye değişir, ilk başlarda ben de yadırgardım kadınların küfür etmesini, alışmaya çalışıyorum, ama aşırı küfür oldu mu bir dur diyorum. bana sorsan sevgilin küfür eden biri olsa hoşuna gider mi hayır gitmez yani

Bir cevap bırakın