yolda giderken kadınların vajina bölgelerine bakan varmı

Soru

herkese selamlar, birkaç gündür siteyi geziniyorum. yanlış anlaşılmasın sormak istediğim bir şey var. 24 yaşında evli erkeğim. güzel bir eşim ve eşimle mutlu cinsel hayayım var anlayacağınız bir eksiğim yok. ancak benimde anlam veremediğim şekilde yolda dışarda otobüste alışverişte kafede falan nereye gidersem hep gözüm kadınların bacak arasında. vajina bölgesine yada poposuna bakmaktan kendini alamıyorum. bazen bakmayacağım diyorum yine istemsiz gözüm kakıyor takip ediyorum. niye böyle bir şey oluyor, artık nefret ediyorum kendimden beynimin bir taraflarında bozukluk olduğunu falan düşünmeye başladım. bu takıntı bir bende mi var, sorunlu olan ben miyim, başkaları da böyle bakıyor mu, bu takıntımı olmuş bende kurtulmak için ne yapmam gerekir ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 1

  bazı kişlerde sapıklıkla ilgisi yok, bazıları bakıyor böyle yiyecek gibi azgın azgın, bazıları bakıp etkilenit ereksiyon oluyor, bazılarıda bakıyor ama ne gördüğünün farkında değil göz alışkanlığı sadece etkilenme falan olmuyor. sizde de bence böyle bir durum var, göz alışkanlığı algıda seçicilik kimisi bakınca giysisini görür, kimi saçını, kimi çantasını ayakkabısını kimide poposunu yada vajinasını. bu düşünce aklınızda yer etmiş, sizde bunun üstüne gitmeye çalıştıkça daha beter takıntı olmuş. emin değilim ama sorun psikolojik görünüyor.

 2. 2

  İnce yapışan tayt giyen sıktıran bayanlara ister istemez bakıyorum illaki geçen birini gördüm vajinasının üçgeni dudağı her şekliyle belliydi etkide vajinası vardı bakmamak elde değil normal giyinenler pek dikkatli bakmıyorum

 3. 3

  hayatımın bir döneminde, hatta ergenlik dönemi diye samimi olarak söyleyebilirim bende aynı şekildeydim, gözlerim 4 bir yanı tarıyordu radar gibi nerde popo var nerde vajina var görmeden kaçırmıyordum sonra fark ettim çok sapıkça bir hareket istemsiz yapıyorum, kendime kızldım sonrasında dikkat edeceğim gözümü kaçıracağım bakmayacağım görmezden geleceğim, başka fark edilmeyen güzel şeyleri göreceğim diye. çeşit çeşit kuşları, muhteşem ağaçları, çiçekleri, enfes gökyüzünü, hoyratça yürüyup hiç göremden ezip geçtiğimiz yerdeki minik canlıları ve karıncaları, sonra mimarideki incelikleri yapısal tasarımdaki simetrileri falan derken sonunda fark ettim ki bu bozuk takıntıdan kurtulmuşum. sende öyle yap farklı şeyleri görmeyi dene, dünya popodan ibaret değil, çok daha muhteşem şeyler var.

  • 2

   tebirk ederim çok samimi paylaşım olmuş, sitede okuduğum son zamanların en iyi cevabı diyebilirim. gerçek güzellikleri görmeniz keşfetmeniz sizin için ufkunuzu açan en değerli gelişim olmuş. pornocu kılıklılar değil, işte kızların araması, birlikte yaşamak isteyecekleri erkek tipi bu olmalı. sizi tebrik ediyorum. soruyu soran arkadaşa da bu cevaptan sonra ek olarak diyecek birşey kalmıyor. süper tavsiye vermiş kesinlikle uygulayın.

 4. 5

  Cok normal. Insanin dogada dikkatini 3 sey ceker. 1. Tehlike 2. Yemek 3. Cinsellik Zaten bu ucu ilk caglardan bu yana hayatta kalmak icin gelistirilmis refleksler. Bu konuda ilgisiz veya zayif olanlar coktan elenip gittiler.

 5. 6

  tayt gıyıp bıde deve tornagı yapanlar var ıstemsız bakılıyor

 6. 3

  malesef bütün kadınlar değil ama çoğunlukla kadınlar bacak arası kalçaları ve göğüsleri ni insanın gözüne sokuyorlar resmen birde erkeklerin penislerini belli edecek kadar ince ve dar giyindiklerini düşünün anlarsınız erkekleri sanki bu kadınlara hakmış gibi kimse birşey diyemiyor kesinlikle kadınlar çok aşırıya kaçıyor fazlasıyla

Bir cevap bırakın