kadın olarak çok azgınım eşim bunu sevmiyor

Soru

yurt dışında yaşayan çiftiz. ben kadın olarak çok azgınım eşim bunu sevmiyor sürekli bu konuda bana sitem ediyor. kimi zaman karşıdaki otobana çık el at birileri durur diye laf sokuyor. ne yapayım benimde karakterim bu, yapım bu, cinsel isteğim çok fazla. kim zaman kocama çok sinirleniyorum, onu aldatmaya karar veriyorum, internetten bililerini bulup başlıyorum mesajlaşmaya, resim derken görüntülü seks derken mast yapıp orgazm olup rahatlıyorum. sonra sakin kafayla düşününce deli misin, hiç öyle bir şey yapılır mı, aklını başına topla diyorum kendime kızıyorum. hakkını vereyim kocam hiç gelmiyor değil ama ben daha çok istiyorum. bazen hafta sonları arkadaşları ile balığa gidiyor. ben anlıyorum farkındayım benden kaçıyor. ikimizde emekliyiz, çoluk çocuk hepsi evli, ikimiz evde baş başa yıllarca yaşayamadığım heyecanı yaşamak belki cinselliğin son demlerinin tadını çıkarmak istiyorum, ne olur biraz fazla zorlasa kendini, çok mu zor ?

Cevaplar ( 3 )

  1. “yıllarca yaşayamadığımız heyecanı ” demişsiniz. aslında her şeyi özetlemişsiniz. zamanında yaşamalıydınız, erkekler malesef yaş aldıkça biyolojik olarak eksiliyor. cinsellikte de genelde eforun %70 i erkeğe odaklı olduğundan, ilerleyen yaşlarda bu yaşananlar kaçınılmaz. malesef bayanlar o konuda, bizlerden daha şanslı vesselam diyelim.

  2. @ertugrul bu konuda haklı, biz kadınların ereksiyon olmak gibi bir zorlukları yok. bir erkek belki birkaç defa bışalaiblir birkaç kadınla yapabilir ama bir kadın 10 larca erkekle birlikte olabilir. bu açıdan bakmanız lazım, kocanızın işi kolay değil, her seferinde kaldır indir, sürekli ayakta tut, isteyince hemen hizmete hazır olsun malesef olmuyordur. gençken tamam belki okey ama yaşlanınca erkekler çok performans kaybediyor. arada başka şeylerden destek alın. sadece kocadan beklemeyin.

  3. öncelikle yaşınıza rağmen performansınız çok iyi. sizin gibi bir kadın kolay bulunmaz. 😏😉 ama sürekli seks genç yaşta bile zorken yaş ilerleyince daha zor. orta yolu bulun. öbür taraftan internette birileriyle mesajlaşıp mastürbasyon yapmanız yanlış çünkü hem eşiniz üzülebilir hem de seksi tamamen bırakıp mazt. a yönelebilirsiniz.

Bir cevap bırakın