kadınlar neden hep karşılaştırma yapar yatak odası sırlarını başkasına anlatır

Soru

Özellikle bayan üyelerin fikrini merak ediyorum, Neden yatak odanızı yakın kankalarınız ile paylaşıyorsunuz ? anlatım olarak neyin karşılaştırması yada amaç nedir aklınızdan ne geçiyor o an ?

Cevaplar ( 6 )

  1. başkaları ne yapıyor bilemiyorum ama ortada bir karşılaştırma yok, en azından erkekler öyle hayal kurup bundan heyecan duyup tatmin oluyorlar sanırım. genelde kadınlar arasında konuşulan hep erkeğin yada kocasının odun olduğu. bizimkisi odun bir romantık söz söylemez, bir gün çiçek alıp gelmez, bir kere okşamaz, güzel kıyafet giysen görmez, bir iltifat etmez, karıcım seni çok seviyorum çok arzuluyorum iyiki seninle evlenmişim demez, benimkisi odun hayvan gibi atılır işini bitirir döner poposunu uyur gibi şeyler anlatılar kadınlar aralarında bir birine. arada başkasıda çıkar derki neyse ki benim adam o kadar değil geçen sene evlilik yıl dönümümzde bana çiçek getirmişti derler. yani gidipte benim adam çok iyi seks yapıyor, müthiş anal yapıyor, öyle bir şey yapıyorki zevkten dör köşe oluyor bağıra bağıra orgazm oluyorum falan diye kimse bir birine birşey anlatmaz. hep gelip gidip adamın başarısızlıklarından dert yakınırlar. benim gördüklerin yaşadıklarım bu şekilde, yani varsa başkalarından da dinleyelim…

    • kız naptın erkeklerin üstüne bastın geçtin… tamam farkındayız beceremiyoruz falan da bu kadar yüze vurmaya gerek yoktu yahu..

    • bencede @erotic-girl doğru diyor gibime geliyor. biz erkekler daha çok konuşuyoruz. kanka bir kız buldum afet afet, bir popo var of of, ağzına verdim yalattrıdım çok iyi muamele çekiyor, buna bir çaktım sabaha kadar mokoko kokoko, öyle oldu böyle bitti ne yaptıysak ince ayrıntısına kadar anlatıyoruz. sanmıyorum kızlar bu kadar şey anlatsın. anlatan varmıdır elbete 3-5 kuduruk vardır. lakin erkekler daha çok.

  2. erotic-girl arkadaşımızın dediği gibi kadınlar kocalarının seks konusundaki bazı ufak tefek eksikliklerini anlatır birisi farklı birşey söylerde var olan duruma pansuman olur mu diye aslında amaç dertleşmek😉

  3. selamlar, kadınlar erkekler çokta fark etmez, boş boğazlı özelini başkalarına anlatıp bununla övünen yada şikayet eden insanlar hep vardır. asıl nokta böyle biriyle ilişki sürdürmek çok zor ve sinir bozucu olacağıdır. bu tür insanlardan uzak durmak en iyisi.

Bir cevap bırakın