fisting teknikleri neler deneyimi olan varmı

Soru

Aramızda hiç fisting deneyimi yaşayan oldu mu? Aklımdaki herşeyi yaptım. Aslında bunu da bi partnerimde denedim ama kayganlaştırıcı kullanmadığımız için tam olarak istediğim sonuca ulaşamadım. Bunu deneyip teknik bilgi ve taktik verebilecek olan var mı?

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  farklı tür fantaziler herkese göre uygun olmayabilir 🤣🤣

 2. 3

  bu konu ile ilgili deneyimim yok ancak genel bilgiler ışığında değerlendirince, yapması kolay değil, özellikle güzel kaliteli bir kayganlaştırıcı lazım. sonrasında sabir gerekli bir kerede olmaz vajinal yada anal ne olursa olsun dokunun bir defada esneyebileceği bir oran vardır, bu oranı aşrsanız dokularca kılcal çatlamalardan gözle görülür yırtılmalara kadar giden travmalar görülecektir. bunun içinde her seferinde biraz esnemeye zorlayan aşamalı bir ilerleyiş gerekli. anlayacağınız bir kerede olmaz adım adım alıştırarak geniş zamanda tamamlanabilecek bir fantazi.

 3. 4

  fazla hard değilmi, cinsel organına bu kadar kalın birşey sokmak çok fazla can acıtır. hatta zorlamak kanamalara bile neden olur. üstelik haz noktasında sanıyorum ki vereceği bir haz zevk yoktur. kadınlarda vajina içine sokacaksanız öncelikle bir anlamı yok çünkü vajina dış yüzeyi hassastır içi değil, anala sokacaksanız kadınlarda prostat yok yine haz vermez çok can acıtır, haliyle bir kadın bu eylemden zevk almaz, kadın için işkence olur ancak. tabi benim internette bolca gördüğüm genelde bunu fetish sever kadınlar erkeğe yapıyorlar. çünkü bu şekilde erkekte prostat uyarımı yapmak mümkün, baştan can acıtıcı olur alışırsa acı azalır, bu sayede prostatı uyararak erkeğin orgazm olması boşalması sağlanabilir. anlayacağınız fisting gibi fantaziler daha çok erkeklere uygulanması haz verici oluyor. @extory_3131 dediği gibi kaydırıcı kullanmak ve aşamalı ilerleme ile yapmak mümkün olur bir kerede olmaz.

 4. 4

  fisting derken soru biraz bulanık kalmış, kim kime fisting yapacak bundan bahsetmemişsiniz, partnerinizle denemek derken, siz partnerinize mi yapıyorsunuz partneriniz size mi yapıyor, partneriniz kadınmı erkekmi gibi detaylar olsa daha iyi olurdu. ancak sonuç itibari ile fisting fantazisinde cinsel organın bir kerede bu kadar çok esnemesi mümkün değil. hemen bir günde olmaz. acısız alıştırarak olsun derseniz 2-3 ayda azar azar alıştırarak yapın, bu şekilde daha sorun olmaz. daha kısa sürede de yapabilirsiniz ama çok can acıtır, acının geçmesi hasar gören dokuları onarılması 1-2 hafta bile sürebilir.

 5. 3

  fisting yapmak için öncelikle karşıdaki kişinin rızası alınmalı ve mutlaka kayganlastırıcı kullanılmalı fisting olayını meşhur eden filmde kız kabul etmemişti tabi herkese bu fantezi uygun değildir

 6. 6

  Anlamadım kim kime yapıyor kim ne deniyor..

 7. 4

  merhaba, cevap yazanlar epeyce farklı ve detaylı açıklama getirmişler üzerine denebilecek pek bir şey yok. ancak her ne şartta olursa olsun anüsü fazla zorlamak aşırı genişletmek sağlık açısından gelecekte iyi olmayacaktır. tavsiye olarak abartı fantezilerden kaçınmak mantıklı bir harekettir.

Bir cevap bırakın