kocam kıyafetlerimi giymiş bu ne demek oluyor

Soru

uzun süredir kocamla ilişki yaşamıyoruz isteksiz davranıyor bende nöbetlerim sebebi ile mesaiye kalıyorum yorgun dönüyorum. her zamanki gibi eve gelince duş aldım hava serin üşüdüm atıldım yatağa sıcak sıcak sokulup kocam sarıldım ama bir gariplik vardı ellerim farklı şeylere dokundu elimi gezdirdim bir an şaşırdım kopçası filan benim büstiyerim jartiyerim çoraplarım. bu ne böyle ne yaptın sen dedim, beğendin mi diye cevapladı, bana kal geldi ne diyeceğimi bilemedim. bir tepkiyle yataktan fırladım aşığı açtım yorganı bir çektim kıyafetlerimi giyimiş yatmış, yastığımı aldım çıktım giderkende hemen çıkar bunları görmek istemiyorum dedim. uyku tutmadı sabaha kadar neler oluyor bu adam böyle ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 3

  Keşke o tepkiyi vermeden önce konuşsaydınız.

 2. 5

  Verdiğiniz tepki biraz sert olmuş yastığınızı alıp gitmeniz işin tuzu biberi olmuş belki kendinizce tamamen haklı olabilirsiniz fakat cd_ece arkaşımızında söylediği gibi kocanızla konuşun ayrıca size jest yapmak istemiş olabilir

 3. 8

  eminim ki daha öncede giymiştir çünkü giysilerimin düzeni bazen bozuluyordu, bende çok dikkate almadım, şimdi birleştiryorum herşeyi. ne hissediyor böyle olunca bilemiyorum bana çok rahatsız edici geldi neler düşüneceğimi bilemiyorum kafam karma karışık günlerdir bunun düşünüyorum anlamaya çalışıyorum internette aradım benzer bir çok olay gördüm daha da kafam karıştı kocam gaymi olmuş artık kadınlardan hoşlanmıyormu erkeklere mi ilgi duyuyuyor kadınmı olmak istiyor delircem ya kaç gündür eve gitmedim ablamda kalıyorum kimseye anlatamıyorum

  • 4

   kocanız gizli crossdresser demek oluyor. eğer internete baktıysanız görmüşsünüzdür, anlam olarak karşı cinsin kıyafetlerini giymek demek. kimileri ruh olarak kadınsız hissettiklerinden dolayı giyebiliyorlar, kimilerine ilginç geliyor heyanlandırıyor bu sebeple giyebiliyorlar, kimileri daha çok cinsel fantazi olarak bakıyorlar bu sebeple giyebiliyorlar. açıkçası kıyafet giymekle gay olmanın kadınlara ilgi duymamanın direk bir bağlantısı yok. herçek hayatta hiç bilmediğiniz yakın çevrenizden tutun arkadaşınıza belki çalıştığınız yerdeki müdürünüze kadar gizli crossdresser kişiler olabilir. ancak siz bilmediğiniz için hiç garipsemiyorsunuz, bu noktada öğrendikten sonra bakış açınızı değiştirmenin anlamı yok, çünkü kişi yine aynı kişi. kaçmak unutmaya çalışmak bir çözüm değildir. kocanızla sakince oturup konuşmak en iyisi.

  • 3

   ona hak ver istediği gibi giysin dolaşsın oluruna bırak bence ne olmak ne yapmak istiyor

 4. 3

  hayatım düşüncelerinde neler geçiyor bilemem ama bence önyargılı davranma, bizimkisi yıllardır değişik şeyler giyiyor, benim içni fantaziden ibaret tüm olanlar. ama sana ters geliyorsa oda sesnin tercihindir saygı duyarım. eşinle konuşmak bir çözüme varmanızı kolaylaştırır.

 5. 4

  bence kocanız farklı arayışlara girmiş

 6. 3

  selamlar, günümüzde tanıdığımızı sandığımız kişilerle ilgili farklı düşünceler, farklı eğilimler, farklı gizli heyecanlar belki de farklı gizli kimlikler bir anda beklenmedik biçimde karşımıza çıkabiliyor. bir örneği de işte sizin kocanız. demek ki bakınca görmediğiniz yüzünde farklı tutkuları varmış. kelime olarak crossdressing yani karşı cinsin kıyafetlerini giymek. bu bağlamda crossdresser karşı cinsin kıyafetlerini giymekten hoşlanan heyecan duyan tahrik olan kişi olarak kocanızı tanımlayabiliriz. evet çok farklı anlamlandıramadığınız bir durum kafanız karışık ne diyeceğinizi ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. ancak her ne olacaksa bu mesele konuşmadan çözülebilecek yada kolay sonuçlanacak bir durum gibi durmuyor. en iyisi siz önce bir sakinleşin sonra aklınızdaki ardı ardına sorulan soruları bir kenara bırakın. sonra ön yargılı olmadan anlamaya çalışarak sakince kocanızla konuşun sorularınızı sorun anlamaya çalışın tüm bunlar karşısında tüm bunlar hayatınızda neyi değiştiriyor olumlu ve olumsuz yönlerini bir araya getirip geniş vadede değerlendirin.

 7. 1

  Kocanızla bu durumu konuşup bir çözüme kavuşturmanız gerekiyor, tam olarak ne istediğini anlamanız lazım

Bir cevap bırakın