penisini kullanmayıp sadece oral yapması sorun belirtisi mi

Soru

merhaba ben 24 yaşındayım kendimden 10 yaş büyük biriyle yakınlaştım. beni öperken penisiyle oynuyor. sonrasında beni parmaklamaya başladı bende durdurdum. oda korkma zevkini almanı istiyorum deyip devam etti bakire olduğum için endişelendim sonra oda anladı biriyle birlikte olmadığımı yine de sordu eliyle bi süre oynandıktan sonra zevk suyumun geldiğini anlayıp bir anda zevkle oral yapmaya başladı sanki bu anı bekliyor gibi. o kadar iştahlı ve zevk alarak yaptık böyle bir şey görmedim sadece ondan zevk alıyor gibi penisi sertleşmedi bu sürede hiç sadece yalamaktan ve kendini eliyle tatmin etmeyi seviyor tabi beni de penisini neden kullanmıyor olabilir yada ne düşünce içinde olabilir ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  bakire olduğun için ilişkiyi sürdürmek istemiyordur bu sebeple öyle davranıyordur, yani kendi kendini tatmin ediyor olabilir. belki gergin ve endişelidir bu sebeple konsantre olmamıyorsa bu şekilde yapmayı tercih etmiştir. son ihtimal ereksiyon sertleşme sorunları olabilir, günümüzde bu tip sorunlar pek çok erkekte görülebiliyor.

 2. 2

  bakirsin penisini mi kullansin istiyorsun penisle oynamazsan sertlesmez sürtünme lazım hatta içindeyken bile gevseyebilir hareket olmazsa seni tatmin etmek istemiş erkekler karşısındaki kadını tatmin etmek ister bu arada bilgin olsun kızlık zarı parmaklada yırtılır lakin senin icin sorun olmasa gerek

 3. 2

  tamamen psikolojik olarak gerçekleşmiş olabilir bence ikiniz daha sakin zamanda tekrar denemelisiniz

 4. 2

  bence bakire olduğunuzu anladı. sevişmeyi de devam ettirmek için hassas bölgelerinizi oynayarak sizi tatmin etmek istedi. erkekler genelde karşısındaki bayanı orgazm ettirmekten zevk alırlar

 5. 2

  sertleşme sorunu vardır diye tahmin ediyorum ve bunu senin farketmenden çekinmiş olabilir. en azından penisiyle bu tatmini veremiyorsam oral yaparak bunun tatminini vereyim gibi bir düşünceye girip bunu yapmıştır. başka bir sebebi olacağını sanmıyorum.

 6. 1

  büyük ihtimalle gaylik var o eleman da. değilse en azından sürterek yine seni ve kendini tatmin eder mi

Bir cevap bırakın