kadınlar arka arkaya kaç kez seks yapıp boşalabilir

Soru

slm ben 24, eşim de 21 yaşında. sekste eşim hemen orgazm oluyor 2-3 dk bile sürmüyor. orgazm olduktan sonra vajinası hassaslaşıyor ilişkiye devam etmek istemiyor. kendini biraz zorla diyorum imkansız çok kötü oluyor sen beni anlamıyorsun diye kızıyor. pornocular bir saat yapıyor hiç bir şey olmuyor abartıyor musun acaba dedim. sen onlara bakma çoğu kadın öyle seks yapamaz diyor. bilmiyorum bu durumlar beni çok yıpratıyor. birazda kendine göre mi konuşuyor, gerçekten kadınlar arka arkaya kaç kez seks yapıp boşalabilir ? birden fazla olmaz mı ? en azından 2 kere yapamazlar mı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    nasıl ki erkek orgazm olduktan sonra olaydan soğuyor, kadınlar da orgazm olduktan sonra bir süre ara vermek istiyor. ama biz erkeklerden daha hızlı yeniden konuya adapte olabiliyorlar. siz ilk orgazm süresini uzatmak için ekip çalışması yaparsanız daha sağlıklı olur gibime geliyor. çünkü 2-3 için aradaki süreyi açtığınızda sizin de hevesiniz gidecektir.

  2. 3

    2-3 dk orgazm oluyorsa cinsel terapi almanız gerekiyor. aşık değil mi sana? görücü usulu mü evlendiniz?

  3. 3

    her kadın bir değil, bazısı üst üste defalarca orgazm olabilir, bazısı bir kere olduktan sonra tüm heyecanı kaçıp ikinciyi istemeyebilir. tüm bu durumlar gayet normal kabul edilir. insanları tek düze tek biçimde değerlendiremezsin. eşinide olduğu şekilde kabul etmen, onu anlamak için empati yapman lazım. zorla ısrarla cinsellik olmaz, böyle bir cinsel hayatta kimseyi mutlu etmez.

Bir cevap bırakın