defalarca orgazm olmanın yolları

Soru

merhaba cinsel açıdan çok aktif bir bayanın çoklu orgazm olması için ne yapaması gerekir

Cevaplar ( 3 )

 1. 4

  Yaşadığı ilişkiden zevk alması daha doğrusu yaptığı şeyden zevk alması gerekir. Bir kadın cinsel ilişki dışında da orgazm olabilir. Yeter ki yaptığı ya da yaşadığı şey onu heyecanlandırsın, mutlu etsin ve zevk versin.
  Muhtemelen sizin sorduğunuz konu cinsel ilişki sırasında. Yine başlarken söylediğim olay gibi, kadın ya da erkek birlikte olduğu kişiyi seviyor ve istiyorsa sürekli şekilde orgazm olabilir. Ufak bir detay var; kadınlar defalarca orgazm olsa bile bazen uzun süren tek orgazm zannedebilir. Ne kadar süre cinsel birlikteliğe devam etmek isteyerek ve zevk alarak devam ederse, o kadar kez orgazm olmuş sayabilirsiniz.

 2. 2

  merhaba, bu durum genellikle isteyen herkes için kolayca geçerli olmayabiliyor. defalarca zincirleme orgazm olabilen kişiler birazda bünyesi buna kendiliğinden müsait oluyorlar. bir nevi vajina hassasiyetinin yüksek olması ve cinsel ilişki sırasında herkese göre çok daha fazla yoğun zevk alması ile mümkün oluyor. tabi bunun yanına konsantrasyon ve kadına nasıl zevk vereceğini bilen iyi bir partnerde gerekiyor. eğer ki her şey var ama bir tek aşırı hassasiyetim yok diyorsanız o halde normal süre sonunda normal orgazm olabilirsiniz. yani partnerinizle seks sırasında 5-10 dk içinde yeterince haz alıp zirveye ulaşıyor ve orgazm oluyorsunuz ama partneriniz durmuyor sekse devam ediyor. eğer partneriniz hızlı değilse doğru noktalara temas ediyorsa sizde de vajinal hissizlik olmuyorsa konsantrasyon ve cinsel istekle birkaç dk sonra ikinci defa orgazm olabilirsiniz. ikinci orgazm daha yoğun olur, orgazm sırasında tüm vücudunuz kasılıp yoğun şekilde titreyebilirsiniz. oldu ki hala partneriniz devam ediyor sizde hala partnerinizin penisini hissediyorsunuz ritim ve tempoda biraz hızlanıyorsa kendinizi bir daha orgazm olabileceğinize inanarak hazırlıyorsanız bu sever biraz daha uzun sürebilir ama yine orgazm olabilirsiniz. lakin bu sefer çok daha şiddetli kasılmalar ve durdurulamaz titremeler yaşanabilir. eğer üçüncü orgazmı yaşadıysanız hiç zorlamayın vücut bu noktadan sonra artık kendini bırakır. ne yapsanız konsantre olmaz nüansı tutturamazsınız. genelde çoğu çift kadın yada erkek tek sefer orgazm olur. ikinciyi isteyerek başarabilen sayısı azdır. hele ki kısa süre içinde üçüncüyü başarabilenler çok çok az sayıdadır. çünkü çoğu kişide özellikle bayanlarda orgazm sonrası vajinal hissizlik oluşur. vajina genişler salınır kadın erkeğin penisi yeterince hissetmez durumu gelir, öyle ki penisin yanına bir tane daha dildoyu birlikte soksanız çok fazla hissetmeyecektir. bu sebeple zincirleme orgazm yaşayabilecek kadın sayısı da hayli azdır. zaten zincirleme orgazm yaşamaya çalışmaktansa doyurucu sonunda tatmin olduğunuz bir cinsellik yaşamaya çaba göstermeniz çok daha faydalı olacaktır.

 3. 5

  orgazm sonrasında yaklarımın altı kızgın kumlarda yürüyormuş hissi oluyor bir yanım devam etsin hiç bitmesin bir yanım da artık dayanamıyorum ikilemi arasında gidip geliyor aldığım zevkin tadı hiçbirşeyde olmuyor fakat her kadın bu şekilde maalesef orgazm olamıyormuş 🙁

Bir cevap bırakın