oral yapmaktan mı yoksa yapılmasından mı hoşlanırsınız neden

Soru

arkadaşlar eşimle sevişirken penisini ağzıma veriyor o anda yüz ifadesi sesi duruşu değişiyor çok zevk alıyor Fakat ben o sırada penis kalın ve emdikçe de gelen o spermlerden çok hoşlanıyorum. Kocam vajinamı yalamak istiyor o an ayaklarım fena karıncalanıyor zevkli oluyor zevkten adeta uçuyorum. Sonuçta ben yapmaktan her ikisinden de zevk alıyorum. peki siz hangi taraftasınız ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 2

  sonuçta cinsellik zevk meselesi ve kişisel tercihler burda devreye giriyor. kimisi çok hoşlanırken kimisi hoşlanmayabiliyor. bu sebeple sizde kendinize uyanı yaşayarak mutlu oluyorsunuz. kişisel olarak sorarsanız oral konusunda çok takıntılı değilim, ama ilişkide başta biraz yapılabilir, yoksa da aramam yani.

 2. 2

  karşılıklı olduğunda çok zevk veren bir ilişki. tadı başka..

 3. 2

  yaa ben yapmayı çok seviyorum böyle yaparken kadın zevkten çığlık atıyor tırnaklarını bana geçiriyor dur artık diyor ya o an bitiyorum ama orgazm olunca yani kasılmalar başlayınca bırakıyorum çok keyifli oluyor benim için masaj yaptığım çoğu kadın istiyor yalamamı sırf yalıyorum diye gelenler var

 4. 4

  özellikle anal yapıldığında aşırı zevk alırım ama zevk almam yalanmaktan çok bana hükmedildiğini görünce olur. yani yapmaktan değil yapılmaktan zevk alırım.

 5. 7

  her ikiside güzel, tabi yine her iki bireydinde bunu yapmayı istemesi bundan keyif alması önemli. eğer birisi istemiyorsa bu durum onun için işkence nefret edilecek bir durum haline dönüşebilir.

 6. 6

  ikisini de çok severim ama baskın olmayı sevdiğim için yaptırmayı ve zorlamayı daha çok severim.

 7. 1

  her ikisi de. hem yalamayı hem yalatmayı çok seviyorum. ama yavaş yavaş olmalı tadını çıkara çıkara olmalı.erkeğin üstte olduğu 69 pozisyonu kadını boğabileceği için riskli ama dikkat edince o da zevk veriyor.

 8. 3

  ikiside çok zevkli bence karşılıklı zevk alınıyorsa değme keyfime (:

Bir cevap bırakın