ilişkide boşalmamak için kendimi zorlayınca ereksiyon kaybı oluyor

Soru

düzenli bir cinsel hayatım var erken boşalmış olmamak için kendimi tutuyorum çünkü tutmazsam bir iki dakika içinde boşalırım ben de erken boşalmamak için kendimi sıkıyorum başka şeyler düşünmeye çalışıyorum boşalma sürem uzuyor ama bunu da fazla yapınca sertliğim azalıyor hatta tamamen kayboluyor ve aynı sertliği yakalamam da çok uzun sürebiliyor bu gibi durum yaşayan var mı? varsa ne tür çözümler ürettiniz ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 5

    dostum işin aslı erkeklik gücü ile ilgili. bazı adamların erkekliği güçlüdür, adam sabaha kadar basar seks yapar tık demez inmez, ister balta sapı de, ister çelik gibi, istersen beton gibi fark etmez bu adamların cinsel gücü herkese göre kat kat fazladır. birde ortalama erkekler var ilişkiyi yürütecek hatunu memnun edecek kadar rahatlıkla işini görürler sorun yaşamazlar. son olarak her şarttan etkilenen erkekliği zayıf adamlar var. onlara üflesen hemen ereksiyon gitmeye meyillidir. ilişkiyi terleye köpüre ite kaka zorla tamamlar. tüm bu bilgilerden sonra insan neyse odur, çok değişmez, hapla ilaça istediği kadar doping yapsın basit biri halteri kaldıramaz, haltercilerle güç yarıştıramaz. mesela ben ortalama biriyim, öyle sabaha kadar seks yaparım iddam yok, iyimi görecek kadar yapar bitiririm. sende durum biraz zayıf o sebeple hassassın ne yaparsan yap bu gibi durumlar olacak normal olarak kabul etmen lazım. yani bence normal.

  2. 2

    ilişkide rahat olmak lazım, kendini sıkınca stres yapınca bu tip sorunlar daha belirgin şekilde kişiyi etkilemeye başlıyor. kar tanesinin yere düşüp huvarlana yuvarlana sonunda çığa dönüşmesi gibi sürekli artan bir korkuya be başarısızlığa sebep olması muhtemel. rahat seks yapın çok zorlamayın, bide olduğu yere kadar çok fazla yıpratmanın anlamı yok.

Bir cevap bırakın