jigoloların kullandığı geciktirici

Soru

sözde arkadaşım iş bulmuş hatunlara gidiyormuş bide para alıyormuş. bende olayım dedim, senden olmaz karının isteğini 1 saat yapman lazım diyor. normalde mast yaparken 10 dakika falan sürüyor boşalmam. internetten araştırdım ilaç falan kullanıyorlarmış, arkadaşa sordum bilmiyor, bilen varsa acaba geç boşalmak için süreyi uzatan ne kullanmak lazım ? bide eczanelerde bulunur mu bu haplar ? kredi kartım yok internetten alamam.

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    arkadaşın seni kandırmış, hep vardır zaten erkeklerin hayalinde kadını becermek bide üstüne para almak, kendini eskortboy sanma falan, bire 10 katıp anlatma atıp tutma. gerçek olsaydı sen yapamazsın falan demezi gel kanka sanada ayarlarız bişiler derdi. neyse onu geçelim, şunu diyeyim sana eğer kendi gücün yoksa, öyle kendini istediğin kadar tutamıyorsan işin her zaman yaş, gerçi 10 dakika kötü bir süre değil ama şimdi gerçek ilişki yaşasan kesin 1 dakikaya gidersin. erken boşalma sorunun olabilir. sen jigolo olmayı bırak boşver de kendin için evlenince hatunu memnun etmek için boşalma kontrolünü antrenman yaparak kazanmaya bak. yoksa öyle 1-2 dk-lara boşalırsan karı seni boşar erkekliği güçlü bir adam bulur ona kaçar.

  2. 3

    bizde cinsellik için para ödeyen bayan imkansız 🤣🤣 yoldan tuttuğu bir çok kişiye yaptırır her istediğini arkadaşın 20 li yaşlarda galiba belirli bir duygusal bağ olur akıtır bayan da var ise o ayrı ama sırf cinsellik için 😳😳😳

Bir cevap bırakın