cinsel ilişkide yeni evli kadın en çok neden hoşlanır

Soru

merhabalar, 1 yıllık evliyim. bu süre boyunca sanıyorum cinsellikte hep kendimi düşündüm eşimi önemsemedim. biraz geçe olsa bunların farkına varıyorum, gerçi evlenmeden önce hiç sevgilim olmadı bu konuda deneyimim yoktu haliyle bende cahilce şeyler yapmış olabilirim. eşimi çok seviyorum, benim zevk aldığım gibi oda alsın mutlu olsun istiyorum. hatalarımı telafi etmek, cinsel hayatımızın kalitesini arttırmak maksadı ile neler yapabilirim. kadınları çok tanımadığım için ilişkide ne isterler, ne zevk verir, hangi pozisyonları severler, nasıl seks yapmak lazım bu gibi bir çok konuda deneyim sahibi kişilerden bilgi almak istiyorum. bilmiyorum anlatabildim mi ama yardımcı olabilirseniz sevinirim ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  herşeyin başı iletişim. ayrıca zevkler kişiden kişiye değişir, bunu öğrenebilmek için en kolay yol ise yine iletişim kurmak olacaktır :d durumu ona anlatıp düşüncesini alsan çok daha verimli olacağını düşünüyorum. onun dışında kamasutra ya bakabilirsin, her iki tarafında lezzet aldığı pozisyonları tarif ediyor diyebilirim, deneyerek hangisinin daha uygun ve lezzetli olduğunu seçmek yine size kalır. :d iletişim, iletişim, iletişim, en önemlisi. umarım yardımcı olabilmişimdir. ^^

 2. 2

  anladığım kadarıyla ön sevişme ve ilgiyi az tutmuşsun. başlangıç paketi veriyorum abime. güzel bi başlangıç için akşam yemeğine çıkarıyorsun, sohbet ederken arada bir iltifatla şımartıyosun. eve gelince yatana kadar ne yapıyorsan aynı.gece oldu odaya geçtiniz, kadına güzel sözler söylüyosun değerli olduğunu hissettiriyosun.ön sevişmeye başlıyosun,ön sevişmeyi uzun tut. dudaklarından öpmeye başla devam et, elini vücüdunda gezdir,öpmeye devam ederken elin hep hareketli olsun vücudunu dolaş nazikçe. boynuna in iyice em, göğüsleriyle oynayıp emmeye başla ucunu güzelce em,ısır. karnına in elinle rahim bölgesini ovalayıp uzunca bikaç sefer öp yavaş ol bunları yaparken ve göz teması kur, yanına uzanıp dudaklarından öp tekrar.öperken, cinsel bölgesini uyar elinle güzelce okşa, hazır mı değilmi anlarsın zaten. dahası varda yeter bu. posizyon demişssin kadın nasıl seviyo sertmi, ağırdanmı alıyo ona göre hareket etmen lazım, onu sen bilcen. genel olarak altta olmayı tercih ederler diye düşünüyorum.

 3. 2

  cinsellik için en başta empati yapman gerekir. tam olarak şundan hoşlanır demek zor. ancak anlayışlı bir erkek olmaya çalışman ve eşini memnun etmek için çaba göstermen bu yoldaki en önemli adımdır. geri kalan süreçte zaten eşinle birlikte keşfetmeye çalışman gerekiyor. bazı konularda eşine danışman ona sorman ve hoşunuza gittiği şekilde hareket etmeniz yeterli olacaktır bence.

 4. 4

  diğer arkadaşların dediği gibi işe eşine cinsellikte nelerden hoşlandığını sorarak başlamalısın. bazen kadınlar cinsellikte tam olarak ne istediklerini net olarak söyleyemibiliyorlar ozamanda oral on sevişmeyi uzun tutup sevismenin hangi noktasında eşinizin daha çok zevk aldığını hissetmeye çalışıp o bölgelere yoğunlaşmanızı tavsiye ederim.

 5. 4

  tatli sozlerden, opulmekten, oksanmaktan, emilmekten, ve saatlerce becerilmekten, derin ve iliklerine kadar bosalmaktan hoslanir bir cok kadin bekarken hayal ettigi evliligi ve cinselligi yasayamiyor

Bir cevap bırakın