hemcinsimi öpmeyi neden arzuluyorum

Soru

merhaba. Bir erkek olarak yakışıklı erkek görünce dönüp bakmaktan geri duramıyorum ve çekici dudağı olanları öpmek istiyorum. Aynı şekilde kadınlarda da böyle ama kadınlarda çok zor beğeniyorum. Kadınlarda da dudak takıntım var ve beğendiğim bir dudak gördüğünde kendi içimde yükseliyorum. Neden böyle hissediyorum? Kadınları anladım. Peki ya kendi hemcinsimi arzulamam nedendir?

Cevaplar ( 5 )

 1. 5

  merhaba, bu kadar çok eğilim karmaşası yaşıyorsanız, biseksüel olabilirsiniz. kısacası her iki cinse de ilgi duyuyorsunuz. bazen ise bir konu üzerine fazlaca düşünür bunu kafanızda takıntı haline getirirseniz bu sizde aşılması zor psikolojik sorunlara yol açacaktır. yoksa sizin dediğiniz gibi öpmek yada dudak takıntısı bu ayrıca haz veren bir şey olmadığı için muhtemel takıntıdan ibaret. farklı yönlere eğiliyor üstüne hayal kuruyorsunuz, sonra kendinizi tutamayıp neden böyle diyorsunuz. sebep düşünce sistemi. nasıl kurarsanız nasıl düşünürseniz öyle olur. başkasının demesi yada telkini ile olmaz kendiniz istemeniz bu şekilde kendinize söz geçirmeniz lazım. ikilem izi kötü şekilde etkiliyor, öyleyseniz kabul edin ben öyleyim deyin, yada istemediğiniz kötü tarafınızı kesip atın. insanlar olsun uzmanlar olsun size neden öyle olduğunuzu değil ne yapmanız gerektiğini söyleyebilirler, neden sorusunun cevabı yok, tek cevap sizde ve düşüncelerinizde, neden böyle oluyor neden böyle yapıyorum iç muhasebenizde siz cevaplayabilir buna göre insanların önerilerine uyup uymamayı tercih edebilirsiniz.

 2. 6

  sanırım biseksüel olabilirsiniz

 3. 6

  ikidir bu düşüncelerini sorguluyorsun, galiba sonunda dayanamayıp erkekle birşeyler yaşayacaksın.

 4. 2

  kafan karışık her şey sana fantastik bir rüya gibi geliyor gerçekler hiçte öyle değil. bir erkeği öpmek ne yahu, ki ben kızları bile öpmekten kaçınırken. illa bir faydası olacaksa kafan netleşecekse kendimi feda ediyorum hadi gel beni öp bir kere gözlerimi kapadım 😛

Bir cevap bırakın