evliyim ama crossdresser erkeklerden çok hoşlanıyorum

Soru

6 yıl önce evlendim evliliğimde cinsel mutluluğu bir türlü bulamadım porno sitelere girmeye başladım sonra crossdresserleri keşfettim bana çok ilgi çekici tahrik edici gelmeye çok hoşlanmaya başladım yanlış anlaşılmasın ben kıyafet giymeyi falan sevmiyorum sadece crossdresser olan kişilerden hoşlanıyorum kimi zaman okşamayı öpmeyi koklamayı ilişkiye bile girmeyi hayal ediyorum hatta hiç birşey yapmadan sadece izlemeyi bile isterim karım 6 yılda bir kere bile benim için hoş bir şeyler giymedi mutsuz olduğum için bende sanırım cd erkeklere taktım kafayı biliyorum herşey yanlış geliyor ama ne yapacağımı bilemiyorum

Cevaplar ( 10 )

 1. 1

  Mesele sadece kıyafetse, karına giymesini istediğin şeyleri hediye olarak al, sürpriz yap:) Ha mesele kıyafetten öte cdlere ilgiyse, zor durum. Evlendikten sonra böyle bi ilginin birden ortaya çıktığını duymamıştım hiç.

  • 3

   bence cinsel hayatı mutsuz olunca aradığı heyecanı cdlerde bulacağını düşünüyor

 2. 5

  bu kadar kıyafetler hoşunuza gidiyorsa eşinize beğendiğiniz türde kıyafetler alıp giymesini isteyin. ancak durum sanki sadece kıyafet değil sizin ilginizi çeken şeyin erkeksi birisinin bu tür kıyafetleri giymesi. size çekici gelen fantastik gelen bu aslında. bu düşünce bile sizi çıldırtıyor ki ilişkiyi bırakın izlemek bile size haz veriyor. düşünce ve tercih meselesi, erkeklerin kimilerine göre cdler çok çekici geliyor.

 3. 2

  merhaba, muhtemel eşinizin cinselliğe ilgisizliği, sizin yeni heyecanlar aramanız sonucunda bir kırılma olmuş ve eşinize karşı olması gereken ilginiz başka yöne kaymış durumda. üstüne cinsel monotonlaşma beklentilerin farklılaşması eklenince artık siz iyice ilgiyi crossdresser bireylere çevirmiş durumdasınız. eşiniz değil artık cdler sizin fantazilerinizi renklendiriyor. tabi rahatlayıp haz peşinde koşmayı bırakınca hormonlarınızla hareket etmeyince kafayı çalıştırınca yönelim olarak rahatsızlık ve yanlışlık olduğunu düşünüyorsunuz. sonra yine isteklenince bu tür şeyler hayal ederken kendinizi buluyorsunuz. bu durum sizde rahatsızlık ve ikileme sebep oluyor. başkaları ne dese de bireyler genelde kendi düşüncelerinin gölgesinde kalmayı tercih ediyorlar. eşinizle de iletişiminiz diyaloğunuz kopmuş görünüyor. önce bu konuda adım atın, konuşarak başlayın, kendinizi anlatın, onu anlayın. sonra düşüncelerinizi hayallerinizi ilginizi çeken şeyleri söyleyin. ortak bir heyecanda buluşun, cinselliğinizi hareketlendirin. değişik fantaziler yapmayı deneyin. eşinizle ilişkiniz hareketlenince muhtemelen bu tip ikilemler son bulmaya başlayacak. gerisi size kalmış, ister böyle yeterli deyin, ister çılgın şeyler deneyin ama eşinize sırtınızı dönüp mutluluğu cdlerde aramayın, çünkü geçici heyecandan ibaret öyle gerçek bir mutluluk yok.

 4. 1

  bende bu gün yeni üye oldum. bir yorumda ben yapayım dedim ama ne yazacağımı bilemedim.

 5. 5

  bence insan aradığı ilgiyi yada istediği cinsel fantezileri yaşayamayınca dışarıya yöneliyor. bende gizli bir crossdresserim. anal prostat uyarimiyla boşaltlmaktan çok zevk alıyorum. bende bir gün eşimle internet’e gezinirken tüm cesaretimi toplayarak bilerek bir pegging videosu açtım ve eşime bunlardan çok hoşlanıyorum sende beni bu şekilde becerir misin dedim. sonuç maalesef olumsuz. olsun yinede ben içimdeki ni söyledim. ama mutlaka bir gün bunu yaşamak istiyorum..

  • 8

   ne yazık bu gibi fantaziler herkese uymuyor kimileri bu durumu hiç doğru görmüyor. herkesin kendince doğruları var elbet. tabi bunu sadace fantazi ve tatmni amaçlı değerlendiren zevk için normal görenlerde var. aslında bir çok kadın belki de eşinin böyle bir şey denedikten sonra erkeğin gay eğilim göstermeye başlayacağından endişe ederek yapmamayı seçiyor. lakin haksız da değiller çünkü bunu deneyen bir çok erkek ileri aşamada bunu partneri ile değil gerçek bir erkekle yaşamanın hayalini kurmaya başlıyor, eğilim kayması yaşanıyor.

 6. 1

  @cd-hulya öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum. ben bir crossdresserim vede içimdeki kadına dur diyemiyorum. açıkçası bu halimden zevk alıyorum. profilinizden anladığım kadarıyla sizde crossdresser siniz. sizin durumuz nasıl? mesaj atamadığım için buradan yazdım kusura bakmayın lütfen.

 7. 4

  bu kadari da cinsiyete aykırı bence insan fitrattan ne kadar uzaklasirsa o kadar cinsiyeti den o kadar uzaklaşır zorlamamak lazim sinurlar içinde kalmak gerekir

 8. 5

  cdler bambaşka bi dünya. 3. tür gibi bişey. tabu da olduğu için farklı bir duygu veriyor. sayıları da çok arttı. bunun için siteler ve telegram gurupları var artık. bulmak öyle zor değil.

Bir cevap bırakın