evliyim ama crossdresser erkeklerden çok hoşlanıyorum

Soru

6 yıl önce evlendim evliliğimde cinsel mutluluğu bir türlü bulamadım porno sitelere girmeye başladım sonra crossdresserleri keşfettim bana çok ilgi çekici tahrik edici gelmeye çok hoşlanmaya başladım yanlış anlaşılmasın ben kıyafet giymeyi falan sevmiyorum sadece crossdresser olan kişilerden hoşlanıyorum kimi zaman okşamayı öpmeyi koklamayı ilişkiye bile girmeyi hayal ediyorum hatta hiç birşey yapmadan sadece izlemeyi bile isterim karım 6 yılda bir kere bile benim için hoş bir şeyler giymedi mutsuz olduğum için bende sanırım cd erkeklere taktım kafayı biliyorum herşey yanlış geliyor ama ne yapacağımı bilemiyorum

Cevaplar ( 5 )

  1. Mesele sadece kıyafetse, karına giymesini istediğin şeyleri hediye olarak al, sürpriz yap:) Ha mesele kıyafetten öte cdlere ilgiyse, zor durum. Evlendikten sonra böyle bi ilginin birden ortaya çıktığını duymamıştım hiç.

  2. bu kadar kıyafetler hoşunuza gidiyorsa eşinize beğendiğiniz türde kıyafetler alıp giymesini isteyin. ancak durum sanki sadece kıyafet değil sizin ilginizi çeken şeyin erkeksi birisinin bu tür kıyafetleri giymesi. size çekici gelen fantastik gelen bu aslında. bu düşünce bile sizi çıldırtıyor ki ilişkiyi bırakın izlemek bile size haz veriyor. düşünce ve tercih meselesi, erkeklerin kimilerine göre cdler çok çekici geliyor.

  3. merhaba, muhtemel eşinizin cinselliğe ilgisizliği, sizin yeni heyecanlar aramanız sonucunda bir kırılma olmuş ve eşinize karşı olması gereken ilginiz başka yöne kaymış durumda. üstüne cinsel monotonlaşma beklentilerin farklılaşması eklenince artık siz iyice ilgiyi crossdresser bireylere çevirmiş durumdasınız. eşiniz değil artık cdler sizin fantazilerinizi renklendiriyor. tabi rahatlayıp haz peşinde koşmayı bırakınca hormonlarınızla hareket etmeyince kafayı çalıştırınca yönelim olarak rahatsızlık ve yanlışlık olduğunu düşünüyorsunuz. sonra yine isteklenince bu tür şeyler hayal ederken kendinizi buluyorsunuz. bu durum sizde rahatsızlık ve ikileme sebep oluyor. başkaları ne dese de bireyler genelde kendi düşüncelerinin gölgesinde kalmayı tercih ediyorlar. eşinizle de iletişiminiz diyaloğunuz kopmuş görünüyor. önce bu konuda adım atın, konuşarak başlayın, kendinizi anlatın, onu anlayın. sonra düşüncelerinizi hayallerinizi ilginizi çeken şeyleri söyleyin. ortak bir heyecanda buluşun, cinselliğinizi hareketlendirin. değişik fantaziler yapmayı deneyin. eşinizle ilişkiniz hareketlenince muhtemelen bu tip ikilemler son bulmaya başlayacak. gerisi size kalmış, ister böyle yeterli deyin, ister çılgın şeyler deneyin ama eşinize sırtınızı dönüp mutluluğu cdlerde aramayın, çünkü geçici heyecandan ibaret öyle gerçek bir mutluluk yok.

  4. bende bu gün yeni üye oldum. bir yorumda ben yapayım dedim ama ne yazacağımı bilemedim.

Bir cevap bırakın