grup sex bağımlılık yaparmı gelecekte sorun yaşarmıyım

Soru

Bayan arkadaşımla grup sex yaptım sonrasında hep grup sex istiyorum, normalmi ? grup sex bağımlılık yaparmı, tekli sexden grup kadar zevk almıyorum, sebebi nedir. ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 5

  Illa ki eğer böyle bir şey deneyimleriysen evlendiğin zaman bile bunu yapmak isteyeceksin belki eşinle bu kdr zevk alamayacaksın bile

 2. 2

  bu tür şeyler bağımlılık yapar, sen grup sopa yedinmi, hele bi ye bak çok keyif alacaksın. hele birde gay grup dene tadı damağında kalır. yok ya be nebiçim cevap diyorsan sonunda varacağın nokta bu ondan dedim. hoşuna gitmediyse grup gibi aşırılıklardan uzak dur, yoksa öyle böyle derken her türlü pis şeyi yapacaksın. çinsel tatmin hiç bir zaman bitmez, sen yaptıkça daha beter şeyler ister. bir kadınla başlarsın, kendini tutmaz daha fazlasını istersen daha fazlasını alırsın. daha fazlası yetmez olur tatmin etmez olur başka şeyler istemeye başlarsın, önce trans dersin sonra gay dersin, sonra ortaya karışık yanarlı dönerli istersin, bir türlü tatmin olmaz kadın olacam diye tutturusun. var ya o doyumsuz kafa insanı ne beter yerlere götürür aklın almaz neler yaşayacağına. yok bunlar benim iddam değil, ben hazıra uzmanların dediklerini kopyala yapıştır yaptım belki okur anlar bu kötü yoldan dönersin diye. yok böle iyi devam diyorsan şimdiden iyi eğlenceler.

 3. 4

  nasıl ki mastürbasyon yapa yapa yanlış bir cinselliğe alışıyorsan sonra tek etmen zor olur ilişkiden zevk alamaz duruma geliersen aynı durum tüm bu farklı cinsel eylemleri yaşaman sonucunda gerçekleşir. dostum mantıklı düşün hayatın boyunca hep grup seks yaparak mı geçireceksin. deki evet öyle olacak 3-5 tane hatun aldın, zamanla bunuda yapmaktan sıkılacaksın, yaşlandıkça erkekliğin azalacak performansın düşecek artık yapamaz olacaksın. işte o zamanlar geldiğinde 1 hatunla baş edemezken sen hala grup mu diyeceksin ? sende seveceksin evlenmek isteyeceksin, çevrendekilerin güzel bir eşi ailesi evi arabası çocukları varken senin için hiç cız etmeyecekmi herkes mutlu sen tek tüfek mi duracksın. diyelim evlendin, sevdiğin kadına yazık değil mi ? zevk alamadığın için cinsellikte başarılı olamayacaksın, yapmadıkça cinsellikten soğuyacaksın, bir birinize olan sevginiz tutkunuz azalacak, belki kadın seni terk edecek aldatacak, bunları yaşamak seni çok mu mutlu edecek. neden kendini pis bir cinselliğe alıştırıyorsun, kısacık mutluluklar için hayatını mahvettiğine değecekmi. çakı gibi adamsın boşver grup murup sakat işleri. geniş vadede kimseye mutluluk getirmedi inan sanada getirmeyecek.

 4. 2

  Cinsel haz beyinde dopamin patlaması yaşatır. Sonrasında dopamin azalmaya başlar ve beyin tekrar bu dopamini ister. Alamadığında ise yoksunluk başlar ve bağımlılık haline gelir. Eski haline dönmesi için bu yoksunluğun devam etmesi ve dopamin detoksu yapmanız önemli

 5. 2

  en iyisi arada sırada kendini ödüllendirmek için yap. grup sex zamanla alışkanlık yapar ve kendi içinde de bazı istek dürtülerinin körelmesine sebep olur alışkanlıkların değişmeye isteklerin değişmeye başlar … ama arada aaz az iyidir.

 6. 4

  selamlar, bende bir süredir sürekli üçlü yapmakla ilgili fanteziler kuruyorum. hiç tek düşündüğüm kadın kalmadı, bu durum zararlı mı? nasıl eskiye dönerim?

Bir cevap bırakın