gay erkeklerle grup seks yapma düşüncesi

Soru

merhaba arkadaşlar, öncelikle buradaki herkese teşekkür ediyorum. gerçekten çok yardımcı oluyorsunuz. benim sorum ise erkekler arası grup sex yapmayı istemek sizce psikolojik bir sorun mudur ? yoksa cinsel fantezimi olarak kabul görür ? neden bilemiyorum bazen kendimi bir kaç erkeğin arasına atıp fişimi çekmek istiyorum, ne kadar doğru yanlış ayırt edemez duruma geliyorum. sizin bu konudaki düşünceleriniz nedir ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  bazı düşünceler arzular bir yere kadar kabul edilebilir, ancak mesele fütursuzca ahlaksızca grup seks gibi yerlere geliyorsa artık bu fantazi değilde sapkınlık ve fuhuş olarak değerlendirilir. bu tip düşünceler bireyin kendini yetersiz hissetmesi ve psikolojik takıntılar sonucu oluşur. yani sizinde dediğiniz gibi psikolojik sorun olarak düşünebilirsiniz. şöyle değerlendirin, siz bundan müthiş zevk alacağınızı falan hayal ediyorsunuz, sanki normal sekse göre 10 kat daha muhteşem olacak diye bekliyorsunuz, lakin günün sonuda bunu yaşayınca anlıyorsunuz ki ha bir kişiyle ha 10 kişiyle alınan haz aynı. şeker değil bu çayın içine kaşık kaşık attıkça daha tatlı olsun, siz ne kadar çok kişi eklesenizde haz aynı kalır. zamanla aşağılık komplekside gelişmeye başlar, hakaret edilmek, üstünüze tükürülmek işenmek hoşunuza gider hale gelirsiniz. bu dünyadaki tek değerin insan olmak, onuda kaybedersen intihara sürüklenirsin. o sebeple sınırlarını bil, sapkın şeyler yapmaktan kaçın, nefsini şehvetini dizginlemeyi, insan olarak kalabilmeyi öğren.

  • 2

   cevabiniz icin teşekkür ederim sonucta dediginiz gibi 1 kisi ile 10 kisi ilede aynisi olucak

 2. 4

  tüm eğilimleri anlıyorum hak veriyorum, saygı ile karşılıyorum. lakin gel gelelim @cd-hulya dediği gibi olay önüne gelenle seks yapamya dönüyorsa tamamen pislik ve ahlaksızlık olarak görüyorum. insanın kendi benliği ve kendine saygısı olmalı, zaten bunlar yoksa o kişiler bataklıkta boğulsunlar, çünkü ne kendine ne topluma faydaları yok. faydası olmadığı gibi başkalarını da bataklığa çekiyorlar, kötü örnek oluyorlar. eğer böyle arzuların varsa bence bir uzmana git psikolojik tedavi ol.

 3. 4

  bazen şehvet zirve yapınca böyle arzular çılgın istekler geliyor insana lakin mast yapana kadar, mast yaptıktan sonra ne kadar aptlaca bir düşünce diyor insan kendi kendine. hani şehvete kapılıp hata yapmamak lazım diyorlar ya bu söze hak veriyorum gerçekten bazen insan sapkınca şeyler yapabilecek kıvama geliyor. lakin ne yap ne kendini tut böyle şeylere bulaşma, bir tür aldanmadan ibaret. yoksa yapınca oh be çok iyi geldi çok zevkliymiş iyiki yapmışım demezsin, bitince pişmanlık yaşarsın, bedenini kirlettiğin o leke üzerinden ömür boyu silinmez. değmez böyle bir anlık şehvete.

 4. 2

  hormonların seni yönetiyor, azıp kudurnca kendini kaybediyorsun her türlü sapıkaça şeyi hiç düşünmeden yapacak kıvama geliyorsun. bu kötü bir şey kendini dizginlemen lazım. yoksa böyle şeyler yapmak kolay, önemli olan bunlara bulaşmadan hayatını düzende tutmak. anlık bir şehvet gelince her şeyi yaparsın ama inan sonra kendi kendin defalarca keşke dersin dönüşü olmaz. ne güzel yakışıklı adamsın, evlensen aile kursan çoluk çocuk sahibi olsan işine gücüne baksan. zamanla anlıyorsun böyle şeylerin bir kıymati yok.

Bir cevap bırakın