cinsel ilişkide içeriye idrar kaçırmak nasıl bir sağlık problemi olabilir

Soru

Cinsel ilişkide içe idrar yapılması zararlı mıdır. Şayet varsa zararı ne gibi zararlar verebilir. Bu esnada hamile kalmak gibi bir risk varmıdır ve yine şayet hamile olunabilirse bebek için zararları varmıdır ne gibi hasarlar oluşturabilir ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  kanallarda damarlarda sinirlerde üreme sisteminde olası bozukluklar hasarlar böyle durumlar olmasına neden olabilir. normalde ereksiyonda biri işeyemez, işeyebiliyorsa üreme sisteminde sorun vardır. eğer istemsiz oluyorsa yada bilinçli fantazi maksatlı yapılıyorsa her iki taraf buna razı ise sorun yok, ancak birisi istemeden diğeri bunu kasıltı yapıyorsa aşağılayıcı saygısız bir durum. böyle bir partneri kimse tercih etmez. zaten üre vücuttan atılan pis atıklar tuzlu asitli sıvılardan oluşur. iyi birşey olsa vücut atmaz kullanırdı. haliyle sperm kalitesini düşürür, spermler idrar içinde ölür ölmesede kalitesi ve aktivitesi azalır hatta yapısı zarar görür. döllenmede zorluk olur, döllensede hasar oluşmuş sperm sebebi ile sağlıksız engelli çocuk oluşumu riski yüksek olabilir.

 2. 4

  Israrla çocuk oldunu sizden duyduk pes yani 😉 ………………

 3. 2

  bu nasıl bir fantazi anlayışı, istemsizse bir rahatsızlık ise hoş görüyle karşılarım, lakin bilinçli bir iğrençlikse hiçte hoş bir hareket değil. insan sevdiğine bunu asla reva görmemeli, size değer vermiyor seks objesi olarak kullanıyor demektir. bu durumda ilişkiniz gözden geçirmeniz lazım. kimsenin tadı kaçsın istemem lakin hadsizliğinde bir sınırı var, sınırı aşan sonucuna katlanmalıdır.

 4. 3

  ilk defa böyle birşey duyuyorum, umarım bir tür rahatsızlıktan olmuştur ve tedavi olur geçer. diğer türlüsünü fantazi olduğunu düşünmek dahi istemiyorum korkunç geliyor bana.

Bir cevap bırakın