seks öncesinde illa ön sevişme şartmı

Soru

eşim ön sevişme diye tutturuyor, sevişene oynaşana kadar benim heyecanım kaçıyor pensim iniyor sonra yapamıyorum. ön sevişme olmadan seks olmaz diye kural uydurdu, sevişmeyeceksen beni rahatlatmayacaksan hiç başlama diyor. illa ön sevişme de gerekli mi, olmadan hemen sekse geçsek olmaz mı ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 3

  bencede kesinlikle şart, tatmin olmak rahatlamak mutlu olmak iyi hissetmek sizin gibi kadınında hakkı. lakin siz ön sevişme sürdüremeyecek kadar ereksiyonda kalamıyorsanız sizde ileri derece iktidarsızlık sorunu var. bu eşinizin suçu değil, sizin erkekliğiniz kuvvetli değil demek ki. ihtiyaç varsa hap kullanın belki bir miktar düzelme olur.

 2. 3

  bu ne acele? ayol seks dediğin ön sevişmeli olunca güzel oluyor fısıltıyla erotik konuşmalar sesli dokunuşlar küçük küçük öpücükler gerekli… sanki eşinizle değil sevgilizle seks yapıyormuş gibi olmuş zaman kısıtlı işimizi bitirelim rahatlayalım gibi

 3. 3

  Şimdi şöyle yapalim yemegi hazir soyleyelim ve birden sicagi sıcağına mideye indirelim daha soğumadan ve keyfini alamadan tıktık mideye noldu bir ağır basti midemiz agridi tadını da alamadik. Oysa yemegi güzelce evde yapsak istediğimiz sekil ve yerken de yavaş yavaş tadını ala ala yesek yanında tatlısı neyi de olsa daha guzel olmazmiydi bence olurdu. Siz ben hemen doyyum kalkim diyosunuz ama karsinizdaki öyle yemek istemiyor

 4. 3

  Sekste şişme kadın kullanırsanız şart değil. Size itiraz da etmez…

 5. 2

  eğer saygılı partnerinizi düşünen bir erkek iseniz kesinlikle ön sevişme şart, yok eskorta muamelesi yapıyorsanız derdiniz vur kaç ise ön sevişmeyi önemsemezsiniz. ereksiyon sertleşme sıkıntısı varsa çabuk iniyorsa, ereksiyon hapları kullanmayı deneyin sizin için faydalı olabilir. bu sayede en azından ilişki boyunca dik olursunuz.

 6. 1

  Tabi ki de erkekle kadın aynı değil daha geç orgazm oluyor bunun içinde şart karşıda ki de insan onun da arzuları var böyle düşün.

 7. 4

  en kolayı sen önce eşini tatmin etmek için uğraş öp sarıl okşa onu önce bu tarz duygularla az az doyur bu arada bu süreyi 20 dk falan tut zaten senin aletin inmiş olacak. 20 dk ön sevişmeyi uzatırsan 2. kez sertleşirsin o zaman içine girer devam edersin . senin düşündüğün eyvah indi bittim ben kalmaz sa kalkar ön sevişmeyi 15- 20 dk uzatmaya çalış onu öğren senin alet de 2.kez kalkınca devam edebilirsin acele etme …hatta en kolayı ayakta sevişin az az birbirinizi heyecanlandırın sonra yatak da devam edersiniz… ( sen bitti dediğin zaman biter her şey ) bunu düşün.

 8. 3

  Ön sevişme bence olmalı hem erkek hem de kadın için zevkli bir şey

 9. 2

  Ön sevişme olmalı ve önemli bence duygusal olarak tatmin olmak amacıyla özelliklede

 10. 3

  Bir erkeğin ön sevişmede bulunması, bunu uzatması bence partnerine karşı olan duygusal bağına bağlı. Sevip saygı duyuyorsan sana da büyük haz verir.

Bir cevap bırakın