göze sperm gelirse ne olur

Soru

arkadaşlar dün akşam sevgilim ağzıma boşalacakken yanlışlıkla spermi gözüme geldi. güzelce sildim temizledim baştan birşey yoktu sonradan gece çok acıdı kızardı. şimdi zor acıyorum gözümü çok kırmızı oldu doktora gidemem, bunun için evde ne yapabilirim ? kendiliğinden geçermi ?

Cevaplar ( 10 )

 1. birşey olmaz geçer, biz cim cif fantazisi yapıyoruz defalarca boşaldım bişey olmadı

  • herkeste bir olmaz, sizde birşey olmayabilir ama bazılarında sperme karşı hassasiyet yada alerji olabilir. bazı göz damlaları iyi geliyor, eczaneye bir sorabilir.

 2. silmekle olmaz, spermler gitmez, iyi yıkayıp durulamak lazımdı. gece boyu öyle kalınca rahatsız etmiş olabilir. su ile abartmadan durulayın, gözü ellemeyin dinlendirin geçer, durum kötüyse acile gidin, temizlik yaparken gözüme toz geldi falan deyin, alerji için damla verirler en azından.

 3. Hamile kalirsin ,))

  • çubuğa göz yaşı damaltıp 😲 testte yaptırsınmı ?

  • ne güldüm yahu, @extory_3131 efsane laf etmişsin 🙂 🙂 şaka bir yana bende bir kere yanlışlıkla hatının gözüne fışkırttım pet şişede kireçsiz ılık su ile (musluk suyu olmaz) birkaç defa duruladık, sabun deterjan falan kullanmayın, sadece bir kere bebe şampuanı ile yıkayın ve bolca durulayın dediler, şampuan yoktu bizde sadece duruladık birkaç saate geçti.

 4. ah canım ya öncelikle çok geçmiş olsun göz sağlığı çok önemli fakat bir kaza olmuş gözünüzle fazla ovmakta zarar verebilir aslında göze birşey geldiğinde göz refleks olarak kapanır yanlız kaçtı mı da kaçar güzelce suyla yıkayın gerekirse eczaneye danışıp göz damlasıda kullanılabilir

 5. merhaba, herkesin önerdiği şekilde, öncelikle bolca ılık su ile iyice durulamak, halen belirli bir sürede geçmiyorsa doktora gitmek en iyisi, göz bu şakaya gelmez iltihap kapabilir.

 6. bende 31 çekerken gözeme fışkırdı yıkadım 10 dk sonra fln şişti dokununca az bişey acıyor ne yapmalıyım

  • sütle yıkamak, su ile durulamak, döz damalsı falan işe yarıyor diye biliyorum. çoğu zaman durulayıp beklemek yeterli, çabuk geçmiyor.

Bir cevap bırakın