31 çekip boşalmasam ne olur

Soru

slm, ben geceleri telefondan porno izleyip yatakta 31 çekiyorum. sonra sabah duş alıp işe gidiyorum. bazı geceler 31 çektikten sonra boşalmadan uykum geliyor, hızlıca çekip boşalıp uyuyorum. birkaç kere 31 çekip boşalmadan bıraktım sonra gün içinde sürekli kasıklarımda testislerimde ağrı oldu. tesadüf mu bilemiyorum. bu şekilde yapınca zararı olur mu ? yani 31 çekip bosalmasam ne olur ? sperm çıkmayınca birikip şişkinlik yapar mı ?

Cevaplar ( 8 )

 1. mastürbasyon esnasında artan cinsel gerilim boşalma ile son bulduğunda vücut üzerinde rahatlama oluşturur. eğer aksi şekilde yoğun cinsel uyarım sonucu boşalmadan bırakırsanız bu dolgunlaşmaya sebep olacağı için rahatsızlık hissedersiniz. boşalmayacak olduktan sonra mastürbasyon yapmanın da anlamı maksadı yoktur. zaten mastürbasyon elle tatmin olmak anlamına gelir, sonunda tatmin olmalıdır ki mastürbasyon sayılsın, diğer türlü penisle oynamak olarak değerlendirilebilir.

 2. mastürbasyon yapıp boşalmamak üretilen spermlerin vücutta birikmesi nedeniyle kasıklarda ağrıya sebep olması sizin durumunuz. ama birde kendini sıkıp dışa değil de geriye boşalma durumu var. onda da penisinin ucunu tutup dışa boşalmayı engelleyip mesaneye boşalma oluyor. o durumda da tuvalete çıkma isteğin olacak ve idrarın biraz bulanık olacaktır…

 3. bende merak ediyorum, hayatınız boyunca bu eylemi ya da hiç cinsel birliktelik yapmasanız hem biyolojik hem de psikolojik sıkıntı oluyor mu. oluyorsa ne gibi sıkıntılar bunlar vücudunuzda.

  • mastürbasyon yapmanın amacı tatmin olmak rahatlamaktır. eğer kendini azdırıp azdırıp boşalma olmazsa vücutta sıkıntı olur. tabi hiç bir şekilde cinsel aktivite yoksa o zaman köstebek gibi olursun. yani insanlığın kuralı yapısı bu kullanılmayan organ körelir. tavuklar uçmaya açmaya kanatları körelmiş uçma yetilerini kaybetmişlerdir. cinsel organı kullanmıyorsanız işlev kaybı yaşamaya başlarsınız. tuvalete gitmek dışında bir işe yaramaz olur. sonunda bakire olarak ölürsün toprak olur gider, daha ne olacak :p bir insan niye böyle birşey yapmak istesin ki, çok anlamsız değil mi ?

  • kendi kendine tatmin olmazsa bir erkek bir şekilde kendiliğinden olur bu.. rüyalanma denir buna.. kamyon devirme de denir.. uzun bir süre boşalmazsan kamyonu devirirsin anlacayacağın.. ama uzun bir süre boşalamazsan bir şekilde sıkıntılı bir durum vardır diyebilirsin.. çünkü spermler yaşlanır, kendini yenilemesi gerekiyor vücudun.. çok uzun süre boşalmazsan diğer bir sağlık problemi de olabilir.. dikkat etmek lazım..

  • biyolojk bir sıkıntı olmuyor aksine faydası olur ama psikolojik olarak çok sıkıntı oluyor.

 4. mastürbasyon yaparken boşalmamak özellikle testiste ve kasıklarda ağrılara sebep olabilir, bazı ağrılar karnınıza vurarak bağırsaklarınızı rahatsız edebilir ve bu yüzden tuvaletiniz olmasada tuvalete gitme ihtiyacı hissedebilirsiniz. sürekli ve sık yapılan mastürbasyon etkisi olarak boşalmayınca bu etkileri görmeniz mümkün. bu ağrılar vurduğu zaman derecesi değişebilecek şekilde kıvrandırabilecek kadar ağır etkileri olabiliyor, ancak boşaldığınız zaman rahatlarsınız ki o rahatlamanın gelmesi de bir kaç dakikayı bulabilir.

 5. içerde sperm kalmamalı. zaten ilk idrarda falan kalan kısmı çıkacaktır. bu tarz mesanede sperm bırakmak çok zararlıdır. bırakın fışkırsın.

Bir cevap bırakın