gerdek gecesi anıları neler yaşadınız

Soru

kız arkadaşım yeni evlendi balayı dönüşü konuştuk biraz. ilk gece eşinin çok heyecanlı olduğu için penisinin kalkmadığını bu sebeple ilişkiye giremediklerini anlattı. sonraki gecelerde de sorun olunca o mavi haplardan almışlar, 2 tane yutmuş ilk gece sağlam olsun diye. yarım saat geçmiş hareketlenme yok, sinirlenip peşine bir tane daha hap yutmuş. yarım saat geçmeden şiddetli baş ağrısı, baş dönmesi, gözlerde kararma falan acile gitmişler, utandıklarından ne olduğunu söylememişler. daha fenalaşınca bizimkisi söylemiş doktora midesini yıkamışlar, acilde sabahlamışlar. bu kadar çok hap yutunca neden hareketlenme olmuyor, kocası acaba gay olabilirde söylemiyormu ? daha halen hiç ilişkiye girmemişler bu normalmi ? birde kızarkadaşım evlenmeden önce bir başkası ile birkaç kez anal yapmış bu belli olurmu kocası anlar mı ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 6

  Gaysa baskasina baksin ne bekliyor ki anal belli olmaz bir kac yapmakla

 2. 7

  yok artık daha neler, adam stres olmuştur. zaten yakın zamanda talihsiz bir olay yaşamış. yeni evli çiftler zamanla bir birbirlerine alışırlar. herkes bir değil ki. adam birkaç kere sorun yaşadı diye hemen gay demeyin. asıl burda bayanın hatası var, kendi geçmişi bulanık ama adam gay olabilirmi deniyor. nasıl aşk nasıl evlilik bu… laf olsun diyemi evlendiniz, kocanla aranızdaki özel şeyleri başkalarına anlatıyormusunuz olmaz oooo…

 3. 3

  bu haplar tehlikeli, sadece 1 tane kullanmak lazım, inmedi kalmadı diye birden fazla yutmak büyük risk. bence adamın üstüne fazla düşmüşler stres yaşamış odaklanamamış. zamanla olur bunları aşar. bide her bişi olmayana gay demeyin. ne yani gaylarınkisi kalkmıyormu demek, saçma. yanlız @extory_3131 bir konuda katılıyorum, yaşanan herşeyin başkasına anlatılması hoş değil. belki yardım istemek için anlatmış olabilir ama bilemiyorum yinede güzel değil. biraz daha beklenebilirdi, sabırlı olmak lazım.

 4. 3

  merhaba, daha ilk etapta bu kadar hesaplar içine girmek yanlış. belli bir adaptasyon ve alışma süresi vardır. kişiler zaman içinde bir birlerine ısınırlar. herkes aynı değildir kimine göre bu süre 1 saat iken kimine göre 1 yıl bile olabilir. bu sebeple sakin olmanız ve ısınma turlarının yarışa dahil olmadığını bilmeniz gerekir. gerisi kendiliğinden çözülecektir.

 5. 2

  sadece erkekte değil kadında da ilk gece başarısızlık oluyor. meselâ kadında kilitlenme denilen şey yani vajinismus oluyor. hap çözüm değil. ilerleyen zamanlarda düzelmiştir.

 6. 5

  arkadaşına söyle çok sorun etmesin üzerine gitmesin. zamana bıraksınlar. zorldıkça stres olur

Bir cevap bırakın